Ķiršu biezpienkrēmkūka

Kad aizvakar pēc ilgāka pārtraukuma atkal iegāju piemājas kafejnīcā, lai sagādātu ko gardu, piedzīvoju ārkārtīgi patīkamu pārsteigumu, proti, maksājamās summas vietā saņēmu patīkama vakara novēlējumu un piebildi, ka rēķins šoreiz lai paliek tur, kur ir. Sak, vesela ēdusi un priecīga mājās gājusi.

Tie ir tie brīži, kad saņem vairāk, nekā sagaidi. Tie ir tie brīži, kad ļoti labprāt jūsu paciņās ielieku vairāk, nekā jūs no manis sagaidāt, un tad es zinu, ka smaidāt tieši tikpat silti kā es aizvakar par cepumu tūtiņu, par kuru man nebija jānorēķinās.

Lai dzīvo kūkas! Arī kūkzilonis.

Astoņi delfīni, ceļš līdz manīm un zilonis ir Tavs ar visiem auskariem!

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Ķiršu biezpienkrēmkūka”

 1. Mans! Mans! Labrītiņ! Ieraudzīju un sapratu! Viņam jabūt manam. Pie manas šīs dienas žaketes! Iemīlējos no pirmā acu skatiena! Šodien taču esot Valentīndiena! Šodien taču drīkst vēl vairāk kā citu dienu, vai ne? :)

  1. Hmm.. un es vēl divas nedēļas gaidīju, kamēr saņemšos šo atrādīt.. Sazināmies!

 2. Čau, Kni!
  Ieraudzīju ziloni un atcerējos, ka neesmu Tevi painformējusi par lapsas piedzīvojumiem UK…
  Pirmkārt, mamma par dāvanu bija pārsteigti samulsusi. Pat baiļojos vai neesmu “nošavusi” griezi….
  Otrkārt, lapsai UK klājas burvīgi. Tā tiek bieži nodarbināt un viņas misija ir viltīga – izvilināt no apkārtējiem patiesu smaidu. Lapsa misiju izpilda par visiem 100% un vēl vairāk. Mamma ir priecīga.
  Ko vēl piebilst….?
  Ā…. priecīga esmu arī es, jo priecīga ir mamma un priecīgi ir arī man sveši cilvēki. Redzi, prieks aug auguma! :)) un tas viss sākas no Tevis.

  1. Mīļā, mīļā Liene! Paldies! Tu mani ļoti iepriecināji ar savu vēstījumu. Es dažkārt brīnos, kā viens skumjš cilvēks tik daudz prieka var radīt. Vēlreiz – mīļš paldies, ka padalījies. Ļoti novērtēju.

 3. Visādus smukumus sabūrusi, kamēr mēs te ar gripas sarkandzelteni lipīgo pūķi cīnamies (tādu es to sapnī redzēju) :)
  Bet ziloņi- viens par otru savā debešķībā skaistāki!

 4. Atkal jau savādāks, atkal jau glīts! Šis iederētos daudz kur, bet, manuprāt, vislabāk uz rallijiem un gonkām ar tādu uzpucēties un iziet tautās

 5. Paldies, Elīn!
  Kira, paldies, nebiju iedomājusies to sasaistīt ar Tavu asociāciju. Precīzi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.