Kni jautā, google vēl neatbild

Pēc vakariņām, pāris vīna glāzēm un ciemiņiem parasti rakstīt negribās un šajā reizā arī ir kā parasti. Vienīgais, par ko varu šobrīd domāt ir netīro trauku kaudze un gulta.

Tā kā man jautāja, kāpēc vairs nav bijis neviena ieraksta par tēmu “Gūgle jautā, Kni atbild”, tad atbilde ir pavisam vienkārša: google sen neko interesantu vai arī ievērības cienīgu nav jautājis, taču man ir jautājumi, uz kuriem man derētu pēc iespējas ātrāk atrast atbildes. Daži no tiem man patiešām ir aktuāli. Pirmie divi jo īpaši.

Vai ir iespējams kaut kur Rīgā nopirkt zīda maisiņus tējai?
Vai drīkst pa pastu sūtīt zāļu tējas?
Arī tad, ja esmu pati izveidojusi kastīti un tā nav veikalā pirkta?
Ko darīt, ja sāp ceļgals?
Ko darīt, lai tās ātri pārstātu sāpēt?
Kā pagarināt nedēļu?
Kad pienāks pavasaris?
Cik vēl ilgi?
Kāpēc Dievs par mani atkal ņirgājas?
Vai es neesmu beidzot pelnījusi mieru?
Ko vēl nosūtīt paciņā cilvēkam, kurš daudz strādā? (paciņā šobrīd ir doma par īpašu tēju izlasi un senlatviešu čupačupu – medusgailīti)
Nē, man ir tikai viens tāds “čupačups”.
Vai rītdien varētu ilgāk pagulēt?
Kāpēc nevar?
Vai gribi uzstāties sadaļā “Runā viesis”?
Kādu filmu noskatīties nedēļas nogalē?
Vai sports dod enerģiju? (šis nav mans jautājums)
Ko jums gribētos pajautāt?
Kāpēc kautrējaties?
Vai Tu sevi mīli?
Parādi cik!

Published by

Kni

Love yourself more

24 thoughts on “Kni jautā, google vēl neatbild”

 1. *Zīda maisiņus var nopirkt gan, tikai lielus neesmu redzējusi. Kad neatradu, aizgāju uz veikalu, nopirku nelielu zīda auduma gabaliņu un lentītes. 15min un gatavs.
  *Zāļu tējas var sūtīt, bet šķiet tam jābūt oriģināliepakojumā (tas gadījumā, ja ir piekasīga pasta darbiniece trāpījusies) un atkarīgs no valstīm. Piemēram uz Austrāliju nedrīkst vispār neko no pārtikas precēm sūtīt, pat garšvielas nē. Uz Īriju no LV nosūtīt varēja, uz UK arī, tikai no divām pasta nodaļām Rīgā atteicās sūtīt. (man bija Bronhīts un vajadzēja tēju pret to). Uz ASV arī nezinu, bet pa Eiropu it kā var (galvenais lai nenotur par zālīti http://www.lu.lv/zvd/2010/rudens/kalendars/gadalaiki/
  – Uz pārējiem neatbildēšu! :) Gan kāds cits palīdzēs! ;)

  1. Nu tad iespējams nāksies vai nu atmest šo domu, vai arī imitēt oriģinālo iepakojumu :D

   Mēnessmeitēn, kad Tu šuvi tos maisiņus, nebija tējai īpatnēja piegarša no tā zīda?

   1. nea nebija, es plānu ņēmu. Man vēl tagad vienā no tiem tēja glabājās. Bet ja baigi krāsoto ņemsi (nu tajās ядерна zilajās vai zaļajās) labāk izskalot bez Lenora un pulvera protams! :)

    Nu vari salikt tēju maisiņos, ielikt savā kastītē un apvilkt ar to papīru kas pārdodas pasta nodaļā, lai paši nesalīmē un nesabojā Tavu kastīti! vai ieliec kasti pasta kastē (viņi tāpat nesmuki līmēs virsū to lapu ar adresi un pakas saturu, kuru aizpildīsi. ). Bet doma Tev laba!
    Manai māsai pat lika atvērt konfekšu kaŗbu (to metāla ar karameļu končam), kad viņa man sūtīja! :D saku viss atkarīgs no pasta darbinieka! :)

   2. Mmm, redz, es nebiju domājusi uzglabāšanai, bet gan pašrocīgi uztaisīt tējas maisīņus ar to striķīti un tā. Lai var peldināt krūzē, bet varbūt nemaz ar nevajag.
    Katrā ziņā paldies Tev!

 2. es ceļ(a)gala jautājumā…
  Iesaku apmeklēt ostiopātu. Man pašai patīk Dr.Zemītis, pieņem Veselības centrā 4, visai dārgs prieks Ls 40 par vienu vizīti, bet mana sāpošā mugura ir pārlaimīga :))

  bet pasta jautājumā…
  Uz Ziemassvētkiem sūtīju tādu palielāku paciņu uz Vāczemi no Spices pasta nodaļas – manu kasti vispār neatvēra. Laikam izkatījos ļoti godīga! :D Patiesībā tāda arī biju :)

  1. Tieši uz fāterlandi gribēju sūtīt, bet maziet bail, jo priekšā pagadās visādas tantes, kuras vienmēr grib iebāzt savu degunu sūtāmajā paciņā. Vienmēr! Es tak viņām tik daudz maksāju, lai viņas to nedarītu. Netic uz vārda.

   Kad sūtu ziloņus kaut kur, man vienmēr ir līdzi vēl viens, lai ir ko parādīt, jo sūtāmie ir krietni sapakoti, lai ceļā ar tiem nekas nenotiek. Tad lai nav tā, ka viņa otrā letes pusē ir visu varenā, ar sejas izteiksmi cenšos parādīt, ka viņas iejaukšanās mana sūtījuma kārtībā varētu būt liktenīga un absolūti nevietā. Un kurš tad gribēs sūtītāja acu priekšā visu sačakarēt :D

 3. Par kāju veselību vispār, to man kādreiz parādīja un iestāstīja lielisks un dzīves gudrs fizioterapeits: vienīgais veids kā pa īstam var atpūtināt un atslogot kājas ir, apguļoties un paceļot tās pret sienu gandrīz 90grādu lenķī, un tā vajadzētu pagulēt vismaz 10 min. Ja ir problēmas ar vēnām vai citādi ir kāda kaite kājām (toreiz biju pārpūlējusi pēdu saites), tā vajadzētu darīt no rīta pirms piecelšanās un vakarpusē. Protams, ja celis ļoti sāp, labāk jau to parādīt ārstam, Lienei taisnība:) bet savas kājas arī ikdienā ir jāpasaudzē un pareizi jāatpūtina.

 4. Dievs par Tevi nekad nav ņirgājies un nekad neņirgāsies! Ne par Tevi, ne kādu citu.

 5. Es arī varu ieteikt dakteri, kas palīdzēs ceļgalam, http://www.vipsport.lv/arsti/ Atis Grundmanis. Dara brīnumus tur, kur citi ārsti dod tabletes un sūta uz operācijām.

  Man šķiet, ka smalko tēju maisiņi ir nevis no zīda, bet no kaut kāda sintētiskā auduma, kas nereaģē uz augstām temperatūrām. Atsevišķi pārdošanā gan neesmu redzējusi, bet audumu noteikti var piemeklēt.

 6. Es sevi mīlu. Saņēmos un aizgāju pie zobārsta. Nebiju to darījusi 7 gadus, iestāstot sev, ka sāpēs. Nesāpēja :)

 7. *Par ceļiem …
  Man ar ir problēma ar sāpošiem ceļiem, tad nu mana recepte ir tāda…
  Kāpostlapu ar nazi sadauzu, lai sula drusku parādās, lieku ap ceļiem, tad virsū saiti un eju gulēt. No rīta kāpostlapa tāda smieklīga, maziņa, sačervelējusies un tā kādas trīs , četras nakti un man palīdz.
  Bet ja kaite ir liela, tad noteikti pie daktera – “Arsā” ļoti smuks dakterītis Brūklis. :)
  *Vai sports dod enerģiju?
  ūdens airobika -jā (man). Vot tā ir štelle. Palēkāt kopā ar citām dāmām basenā, nav jāsvīst, spriedzes uz kājām nekāds, muskuļi strādā. Bauda, bet, kad esi ticis no basaeina ārā, tad tāds smagums tur baseinā paliek. Tad pirtiņa, silta tēja un tik labi…
  Nu kaut kā tā ;)
  * Par pavasari – labs nāk ar gaidīšanu… Tiešām gribētos tā ātri.

 8. Es ari neesmu redzejusi zida tejmaisinjus, bet Brux ir glauni papira maisinji. marta braukshu uz majam, varu piegadat kadu pacinju. Ir lielie – kanninjam un mazaki – vienam dzerejam. 100gb pac kadi 3juro.

 9. Par tējas maisiņiem… Hm, esmu šuvusi un dāvinājusi vannas tējas maisiņus, bet šuvu tos no ne-zīda – to audumu sauc “nav-ne-jausmas”, nedaudz blīvāks un cietāks kā tills, miesas krāsā, bet labi var redzēt cauri gan pļavas ziediņu krāsu, gan smaržu … nu, re, cik izsmeļoši!!! :)

 10. nu man mamma uz CA visu gadu sūtīja tējas. Otrs – varbūt, ka vnk esi sākusi sportot pēc ilga laika un ceļi sāp? (īpaši ja esi atšakusi skriet) Celis ir tāds radījums, viņš ir nešpetni kaprīzs – to pat doki saka visi – es ieteiktu khmmm biški paignorēt (normas robežās) un pēc slodzes var ierīvēt uz nakti ar Arnicas (Weleda) sildošu eļlu. Bet neķēr kreņķi un nepadodies celim. Domāju – apradīs ar slodzi un viss būs ok. Es pašlaik ari pē pusgada neko nedarīšanas atsaku skriet un sāp dulli.

 11. Vispirms – PALDIES – par visām atbildēm un ieteikumiem. Tagad zināšu, kurš ārsts ar zelta rokām, kurš smuks :D Tas tā humoram, bet citādi domāju, ka Mazzinsh būs trāpījusi. Tās ceļgala sāpes no sporta atsākšanas, jo principā sportošanas laikā man nesāp pilnīgi nekas. Celim patīk kustēties, taču, ja pareizi saskaitīju – šajā rakstā var atrast trīs labus ārstus un vai nav iepriecinoši?

  Chupatinja -> tai filmai nosaukumu tā arī raksta visu kopā?

  Si -> tējas maisiņiem piesakos! Vienam pakungam. Pietiks. Šajā reizē izdomāšu kaut ko citu.

  Mazzinsh – es pieveru acis =)

  1. kuramais izmērs interesē – lielais vai mazais? ja kas, lielais nav tik liels, lai nevarētu ietikt krūzītē ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.