Krāsu eksplozija

Tajās reizēs, kad kāds nāk uz apmācībām, vai kā šajā reizē, kad biju paaicinājusi Zani paplastikot kopā ar mani, vienmēr ir interesanti vērot, kādas krāsas cilvēks izvēlas. Kā tās sakombinē kopā, cik ierasti vai neierasti ir krāsu salikumi.
Zane spridzināja spēcīgi un paņēma košāko zilo, košāko dzelteno, turklāt, ja vien būtu bijis košākais sarkanais, viņa būtu paņēmusi arī to, taču košāko sarkano biju izlietojusi iepriekšējā vakarā un bija palicis pāri tikai tāds sarkanā sajaukums.

Šajā nedēļā, vērojot jūsu reakciju uz dīvainajiem krāsu salikumiem, nākas secināt, ka lielākā daļa manu lasītāju tomēr ir klasisko krāsu salikumu piekritēji, kas nemaz ar nav slikti, tas ir citādāk. Tas priecē un atgādina, cik tomēr mēs katrs esam dažādi un ar savu domu gājienu. Tā arī Zane.. krāsu spridzinātāja.

Ar šo košo zirdziņu vēlos jums novēlēt saules pilnu nedēļas nogali un koši zilas debesis!
Lai koši, silti un mīļi!

P.S. Un atceramies par sestdienu: 2 million party. Everybody’s invited. Dress code: valid citizen passport.
Kad vēl jūs tiksiet uz ballīti par diviem miljoniem. Ielūgti visi, kā cauraidi līdzi ņemot derīgu pilsoņa pasi. Turklāt, ja valsts jautā, ir jāatbild.

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Krāsu eksplozija”

  1. Izmantošu arī šo soc.med., lai aicinātu izteikt skaidru viedokli, nevis baltu lapu… un es nav nevienas partijas biedrs :)!

  2. Man Zanes krāsu spridzekļi patīk. Un uz ballīti ar pasi somā došos noteikti!

  3. Nu, mīļā, man tas tavs PS uzsaukums īpaši uzrunā, pat skudriņas izskrēja cauri… :)
    Lai izdevusies ballīte!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.