Kuš, kuš, ir sestdiena

Skanēja modinātājs un roka stiepās, lai apklusinātu griezīgo skaņu. Ieskatījusies mazajā ekrānā, pēkšņi sevi mierināju: “Kuš kuš, ir taču sestdiena!” :D Ģeniālākie meli, ko trešdienas rītā mans ķermenis spējis izdomāt modinātājā skatoties.
Kuš, kuš pārliku modinātāju tuč tuč uz vēlāku laiku.
Nez, cik ļoti es aizgulētos, ja būtu sev noticējusi?
Jūs sevi šorīt ar mazliet piemānījāt?

P.S. Starp citu, tam, kas google meklēja “Sprite un alu sauc …” sauc par Alsterwasser (droši vien, ka par godu Alsterim – ezeram, kas ir Hamburgas rota) un šī dzira iecienīta Hamburgā. Neesmu dzērusi, bet runā, ka garšo labi.

Published by

Kni

Love yourself more

13 thoughts on “Kuš, kuš, ir sestdiena”

 1. mans “celšos četros un taisīšu darbus” beidzās ar piecelšanos sešos. :D

  kuš, kuš, nu vēl tikai pusstundiņu!

 2. KNI! TU neesi dzērusi alsteri? Pusdzīve pakāsta, tici man! :D Ja Tu mani vedīsi uz Latgalīti, es Tevi cienāšu ar alsteri. Bet to gan vasarā.

 3. :) es vakar aizgāju gulēt ātrāk, lai varu sešos pamosties ar modinātāja bļaustīšanos uz galdiņa. Šodien pie manis uz istabiņu no rīta vajadzēja nākt mājas saimniekam un elektriķim, lai pārbaudītu spriegumu rozetēs. Bet tam bija jānotiek tajā laikā, kad es būtu jau darbā. Tad nu vajadzēja sakārtot istabu. Bet es pamodos vēl ilgi pirms modinātāja pati no sevis. Pulkstenis rādīja pieci (LV 7). :)

 4. Es laikam katru darba dienas rītu sevi kušinu ar to “vēl 10 minūtītes”. Bet piektdienās mostos ar domu, ka “rīt varēs gulēt ilgāk, jo sestdiena” – šajā gadījumā piektdienas man patīk…
  P.S. Šķiet, ka Vācijā patīk dzērienu jaukšana… Nezinu gan precīzi, kuram apgabalam par godu, bet Vācijā iecienīts ir dzēriens “cola+fanta” – gan pašu jaukts, gan arī atsevišķi nopērkams. Nosaukumu nerakstīšu, jo baidos kļūdīties :)
  P.S.2 Mana kolēģe bija Austrijā un stāstīja, ka tur dzerot “alus+cola” – un ir garšīgi :)

  1. Berlīnē redzēju plakātu, kurš vēstīja, ka kola skūpsta apelsīnus, kas savukārt nozīmē, ka Tevis pieminētais mikslis ir tīra patiesība!

   1. Tiešām reklāma ir :)
    Laikam aizmirsu pateikt, ka man tā dzira garšoja :) Bet labi, ka negribējās ar visiem bučoties…

 5. a man, a man alus un sprite atsauc atmiņā popkorna laikus, kad iedzimtais skopums neļāva izliet atšālējušos aliņu un spraiķiku izlietnē, bet pa kluso vēlo seansu laikā iešaut kokču :D un man tāaaa garšoja! Ar colu ar bij labs :)
  ehh… tāda siekala saskrēja, celibāts 1 gada un 4 mēnešu garumā nav joka lieta :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.