Lai ir tā, kā tu saki

Viņa atrakstīja vēstuli, izstāstīja domu un beigās piebilda: “Es gribu, lai ir tā, kā tu saki. Lai ir silti.” Ir. Siltāks par siltu. Dzeltens. Ļoti piestāv tam pelēcim, kas šobrīd iemitinājies aiz loga.

Lai tas ikdienas skrējiens būtu vēl košāks, to visu papildina divi priecīgi mazauskari, kas galu galā ir pilns novēlējuma komplekts.

Lai priecīgi un silti!

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Lai ir tā, kā tu saki”

  1. Paldies! Dažreiz kaut ko uztaisu un tad tikai saskatu kaut kādu līdzību ar ko citu. Kad bildēju, likās kā kūciņas.

  1. Bez brokastīm vispār viskaut ko riskanti darīt. Kā Tev tur ir? Papagaiļiem parkā vēl nesalst?

   1. Papagaiļi ap šo laiku mēdz kaut kur pazust. Tagad jāgaida līdz pavasarim, kad viņi atkal parādīsies kā zaļi, spalvaini un ķērcoši krokusi. Bet par viņiem interesants stāsts – reiz kāds bagātāks Briseles kundziņš tos turējis būros, tie putniņi īstenībā ir no Dienvidamerikas. Pēc viņa nāves papagaiļi pasprukusi brīvībā, pieraduši pie vietējiem laikapstākļiem un apmetušies uz dzīvi. Es līdz šim nezinu kā un kur viņi pārziemo bet ir nelielas aizdomas, ka viņi ziemā kļūst par gaļēdājiem un medī kaķus.

    1. Hā, cik neparasti! Nezināju, tik zināju, ka tādi ir, jo Si, kas arī kādu laiku dzīvoja Briselē, periodiski rādīja bildes. Vēl nobrīnījos, kā tur tādi gadījās. Paldies!

 1. Manas Briseles papagaiļi ziemā nekur nepazuda – klaigāja arī pie lielākiem mīnusiem (cik nu tie vispār var būt lieli Be)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.