Lai Viņam neliekas par maz!

Kārtīgam apročpogu valkātājam ar vienu pāri ir par maz. Ja jau esmu paspējusi savu labāko draugu apdāvināt ar diviem pāriem, kas savukārt nozīmē, ka viņa kolekcijai esmu piepulcinājusi vien nelielu daļiņu, tad fakts, ka arī šo apročpogu iespējamais saimnieks ir iepriekšējā stāsta varonis, laikam nevienu neizbrīnīs.
Ja pirmās veidoju greznākas, tad šajās mēģināju atdzīvināt nu jau kādu laiku piemirsto dillīti. Dillīte iekš zilā, ar mazu devu salātu zaļā. Tāds īsti vasarīgs gājiens māj sveikas rudenim, kas jāteic, nemaz ar nav vairs aiz kalniem. Esam ietrāpījuši vasarai tieši viducī.
Nerakstās man stāsti :D skatieties bildi!

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Lai Viņam neliekas par maz!”

 1. Oi, oi, cik burvīga dillīte uz spilvena… Jūtiet smaržu? Tā smalkā dille stāv pāri visiem dimantiem….
  Jā, un apročpogas ir skaistāka rota vīrietim!

 2. laimīgais :) ja tik manam vīram nebūtu tik ļoti klasisks ģērbšanās stils es viņam pasūtinātu tieši šādu dillīti :) bet takš nevilks, ne jau tāpēc, ka montblanc pogas mīļākas, bet tāpēc, ka darbs tāds :(
  par darba apģērbu, kad strādāju par Latvijas zinātnes atašeju Briselē 6 gadus ganrīz katru dienu jutos tā, ka velku no rīta formastērpu mugurā, jo etiķete ir etiķete, nekādas baigās ekstras nevarēju atļauties.
  un tad izdzirdēju stāstu, ka Vācijas diplomātiem vīriešiem līdz pat šai baltai dienai pie algas ir piemaksa katru mēnesi 5eur jaunai kravatei/kaklasaitei!!! skandalozi! es savus nieka grašus, salīdzinājumā ar viņu algām bijsu spiesta atsāt Zara suit vai vēl līdīzgās nodaļās un sakostiem zobiem vilku, kā mana draudzene izteicās “zārciņus” uz darbu. Tik uz beigām pieaugot pašapziņai atļāvos ik pa brīdim arī kleitas vai svārkus :)
  Šis garais stāsts ir par to, ka es nezinu, kur un vai var nopirkt sieviešu kreklus, kas ir tipa vīriešu, bet kuriem varētu izmantot šādus mākslas darbus.
  Ja tāda vieta Rīgā ir (es taisos piezemēties augustā), tad lūdzu rakstiet, un Kni – tad gaidi pasūtinājumu :)

  1. Hā, hā, zārciņi :D tad jau es šodien uz darbu ar vienos zārciņos gāju :D Šo vienmēr atcerēšos, kad uz to bodi iešu. Ar smaidu, protams.
   Kur pirkt sieviešu apročpogu kreklus, es nezinu, bet viens man tāds ir. Humpalās iegādāts. Bija pilnīgi jauns un mani sajūsmināja fakts, ka beidzot apročpogas varēšu uztaisīt arī sev. Lieki piebilst, neesmu vēl uztaisījusi :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.