Magones sniegā

Pat nezinu, kā lai pieklājīgāk izstāsta, kā es šo ziloni darināju, turklāt, ja teikšu, ka tas ir pārpalikumu zilonis, man neviens neticēs. Tas viss notika tā.
Sev priekšā noliku divas krāsas – pelēku un sarkanu, uz kura paciņas rakstīts, ka tas ķiršu sarkanais. No krājumu kārbas izzvejoju arī drusku tumšsārtā un uzdarināju materiālu ziedlapiņām. Es zināju visu, kas man jādara, taču nezināju, vai tas, ko esmu izdarījusi, man der. Nogriezu pāris ripiņas no sagatavotā materiāla un ļoti ilgi skatījos uz to. It kā ir un it kā nav. Ir, nav, ir, nav… sešas ripiņas gulēja uz galda, bet visu pārējo samīcīju kopā. Turpināju ilgi skatīties un joprojām nezināju, ko ar to visu iesākt. Puse no visa jau bija sabojāta, turklāt pāri bija palicis tas, kas bija. Pliks, pelēks zilonis, sešas “it kā” ziedlapiņas un sašmurgāts materiāls, no kura varēja sanākt vēl vairāk ziedlapiņu, bet nesanāca.

Tajā brīdī, kad visu biju sašmurgājusi, man dzima ideja un zilonis “apauga” ziediņiem. Tik labi, ka pārpalikumu bija tik, lai ar tiem pietiktu, citādi es pati būtu sašmurgājusi savu ideju. Viss, kas notika pēc tam, ir redzams bildēs. Nu, kurš man ticēs, ka tas ir pārpalikumu zilonis?Paskatieties, cik tam zilonim kārdinoša “dzimumzīmīte”!

Published by

Kni

Love yourself more

18 thoughts on “Magones sniegā”

 1. Tavu iepriekšējo ierakstu lasīju telefonā un tajā brīdī nevarēju nokomentēt, cik forši pateici “Vai to spēs pirksti? Vai tie spēs uzdejot līgano valsi kopā ar ideju?”. Ideju realizācija tiešām ir kā deja, kurā partneriem pirms tam vēl “jāsadejojas”.
  Un labi vien ir, ka tajā brīdī neko neierakstīju, nu sanāk kā komentārs par abiem: šis ir īpaši iedvesmojošs virsraksts, jo to izlasot man prātā parādījās ne tikai bilde, bet pat vesela ziedošu magoņu “animācija” :)

 2. Paldies! Tagad tikai jāsagaida, ko teiks topošā ziloņmamma.
  Laurai paldies par atsauci uz iepriekšējo ierakstu.

 3. Vīīī! (to droši vien pat kaimiņi sadzirdēja!) :)
  Man ļoti, ļoti patīk. Paldies Tev par feino jaunas nedēļas iesākumu!

  1. Ņemot vērā, cik skaļi TV klausās mani kaimiņi, bļauj droši, viņi ir kurli :D Bet es jau saprotu, ka Tu par savējiem.
   Redz, pat sanāca Tevis kārotās magones, lai gan es kā parasti.. jā, es domāju, ka nesanāks. Tas tipiski man.
   Atrisināšu ģipša lietu un tad zilonis tipinās pie Tevis.

 4. atkal tā reize, kad jābrīnās, kur rodas idejas un galvenais prasmes rokās! skaisti!

 5. fokin hel- šis ir nereāāaali skaists! ( un pasakiet vēl ,ka puikām nepatīk cakas un puķes :) )

 6. Paldies, draugi!
  Frici, cakas mierīg var patikt. Zini tak, ka ir tā patikšana: pats neliktu, bet patīk.

  1. Es var Tev iedot bildi foto tapetei jau nu nē, bet ekrāna tapetei. būs mīlas objekts tuvāk.

 7. Zini Kni, es zinu, ka Tu neatkārtojies, bet tas ko redzēju, nedod mieru! Man vajag magones!!! :) ļooooooooooti! lūūūūūūūūūūūūūūūūūdzu! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.