Maijs ir mans mīļākais gadalaiks

Lai kaut kas augtu, augsne jāmēslo. Pieņemsim, ka ar vakardienas ierakstu mēslošanas darbus jau esmu veikusi un paātrinājusi maijam raksturīgo ziediņu augšanu. Kreimenītes jeb tā saucamās maijpuķītes asociējas ar vidusskolas laiku, kad tieši šos ziedus visbiežāk saņēmu dzimšanas dienā. Ziemeļpols jau nav nekāda lielpilsēta un liela daļa manu klasesbiedru dzīvoja Ziemeļpola pierobežā, kā rezultātā viņi tādi tuvāki dabai. Uz dzimšanas dienu sapļāva mežmalā šos aromātiskos ziedus, kurus es savukārt pēc tam liku visās iespējamajās vāzēs. Maijs ir mans mīļākais gadalaiks, lai gan visas parastineparastās lietas manā dzīvē notiek augusta beigās vai septembrī.
Sakarā ar to, ka šī ziloņa īpašnieci es vēl nezinu (jā, vēl vaigā nezinu), tad nu ir laiks vēl vienam no maniem virtuves apmeklētājiem “pievienot seju”.

Published by

Kni

Love yourself more

22 thoughts on “Maijs ir mans mīļākais gadalaiks”

 1. Vai šitais zilonēns ar maniem mīļākajiem ziediem virsū ir pieejams? Man īsti nepieleca :D Ja ir, aizskriešu pakaļ kaut šovakar!

 2. Skatījos uz zilonīti, lasīju tekstu un likās, ka smaidu… Es neatceros, kad maijpuķītes kļuva par maniem vieniem no mīļākajiem ziediem, bet zinu, ka tas notika tādēļ, ka sākumā man tās vecāki dāvināja dzimšanas dienā, bet vēlāk arī pārējie draugi, kolēģi utt., jo domāja, ka man tās ļoti patīk.. un man patīk – tagad zinu, ka ļoti patīk jau ilgu laiku.. Cik jauki tā atcerēties par maiju un maijpuķītēm :)
  Un zilonis tik jauks ar šiem ziediem…

 3. Pat nezinu, ar ko lai sāk.
  Sākšu ar paldies un mazu atvainošanos tiem, kam neesmu atbildējusi uz epastiem. Es to izdarīšu. Diena ir pārāk saspringta un man negribas to darīt nevērīgi.

  Otrkārt, skatos, ka Lienei vajadzēja tieši 1 minūti, lai saprastu, ka tas taču ir viņas :D Šī ir arī atbilde Dinai. Zilonis ir Lienes vēlmes materializēšanās.

  Nu re, kaut kā tā. Šonedēļ būs vēl divi. Si, es ar Tevi sazināšos un ļaušu Tev izvēlēties.

 4. :D :D :D Kni…nu vienkārši es neticēju, ka tas būs tik ātri un ka tas skaistulis patiešām ir mans!
  Skat cik daudziem ir siltas attiecības ar kreijmenītēm, es arī esmu maija bērns un manu stāstu jau augstāk kāds izstāstījis.

  1. Es te varu pastāstīt par tā saucamo rindu. Kā viss patiesībā notiek.
   Ir tādi ļoti steidzamie darbi. Parasti kādi trīs, kad nav iespējams atteikt un negribas atteikt. Tie ir saraksta un vienmēr tiks paņemti pirms pārējiem.

   Ir tādi, kas ietrāpa uz iedvesmu un pirksti paši izvēlas, ko lipināt pirmo. Ir tādi gadījumi, kad nedarbojas ne pirksti, ne arī izdoma, kā rezultātā darbs ievelkas. Neviens nav aizmirsts un netiek svītrots. Pirksti paši izvēlas kārtību.

 5. džīīī… reiz jau kādā publiskajā vietnē izteicos, ka Tavi zīloņmīļumi ir šausmīgi seksīgi radījumi, bet šī dāma ir tik trausli cukuraina, tik spirgta un maiga, tik ļoti, ļoti…
  patiesā cieņā siekalojos gar ziloņiem!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.