Man lūdzu sešus

Viņa paprasīja sešus. Nē, nevis sešus pārus, bet sešus dažādus auskarus, kuru darināšanā izmantot trīs krāsas (zilu, brūnu, puscaurspīdīgo balto), turklāt viena no tām, var teikt, neredzama, jo tieši tā puscaurspīdīgā plastika izpildās, kad to izcep. Pavisam plānā slāni to neredz, tik viegla dūmaka vien.

Smej vai raudi, bet, jo vienkāršāks uzdevums, jo lielākas mocības, turklāt uzdevumu pavada svarīgs vadmotīvs, proti, neko romantisku. Punkts.

No sešiem, galā pagaidām tiku tikai ar trim. Vienu, kas sniedzas līdz pat atslēgas kaulam, ar metālisko lapiņu viegli plāstot ādu. Atgādina mazliet senatnīgu pulksteni. Otrs ir mazs trīsstīris, kuru tā vien prasās palaist pa vējam kā tādu pūķi, bet tas trešais, mazais knibucis, ir kā punkts ausu ļipiņā.
No sešiem, galā pagaidām tiku tikai ar trim. Vienu, kas sniedzas līdz pat atslēgas kaulam, ar metālisko lapiņu viegli plāstot ādu. Atgādina  senatnīgu pulksteni. Otrs ir mazs trīsstīris, kuru tā vien prasās palaist pa vējam kā tādu pūķi, bet tas trešais, mazais knibucis, ir kā punkts ausu ļipiņā.
Pūķis un divi mazpunkti.
Pūķis un divi mazpunkti.
Aplis ar abpusēju faktūru, lapiņa un stikla pērle.
Aplis ar abpusēju faktūru, lapiņa un stikla pērle.

Lai siltas brīvdienas!

Ķeriet silto laiku un brīvdienās aizejiet paskatīties, kā lauki ienāk pilsētā, pie reizes apskatot Spīķeru sakopto apkārtni un izmetot loku pa jauniekāroto promenādi, kā arī aizejiet uz Lāčplēša ielu 60, kur joprojām mitinās Laikmetīgās mākslas festivāls Survival Kit un vēl apmeklējiet kādu Dzejas dienu pasākumu. Skat, cik daudz ko darīt!

Published by

Kni

Love yourself more

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.