Mana atbilde satrauktajiem prātiem

Kas to būtu domājis, ka pienāks diena un es, gluži kā pirms mēneša skatoties (lasi, klausoties fonā) karaliskās kāzas, šodien visu dienu fonā klausīšos to, kas notiek Saeimā. Nu diez vai es pati būtu tam ticējusi, ja pirms pāris mēnešiem man to kāds stāstītu.

Lai kāds arī būtu rezultāts, es tomēr gribētu aicināt raudzīties mazliet uz pozitīvo pusi, jo ļaujiet man atgādināt, ar kādiem vārdiem šo tik ļoti mīlēto Valdi tauta ķengāja pirms četriem gadiem. Ķengāja viņu par to, kā viņš ticis ievēlēts, kurš viņu tur ievēlējis, kā pateicības ņēmis un pat frizūra tautai neatika. Nekas nepatika, bet tagad tas kažoķelis ir uz otru pusi un visi (lasi, liela daļa) kā eiforizēti no maijpuķīšu smaržas korī sauc: “Valdi! Valdi!”

Ko no visa mācīties? Skaties iekš foto!

Lai jums mierīgs un silts vakars!

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Mana atbilde satrauktajiem prātiem”

 1. Valdim labs PR bija. Zināja, ka nepārvēlēs, lai tur vai kas, toties aizgāja kā tautas mīlēts prezidents. Jo runāja tautai saprotami un to, ko tā grib dzirdēt. Nu i paldies viņam par to.
  A tiem špicbukiem mēs atriebsimies 23.07. ja vien būsim gudri. Ja vien būs par ko!
  A tagad, valsts, kā laiska kaķe var izgulties saulītē, un ļauties, lai straume plūst.

 2. Une, pasaki, kāda tad būs atriebība?
  Nu atlaidīs viņus, katrs (viņu ir 100) saņems kompensāciju 5-6 algu apmērā (un viņi nesaņem 180Ls mēnesī), kad būs jaunas vēlēšanas viņi atgūs savus krēslus. Jo katram no velētajiem vienmēr šķiet – viņu kandidāts strādāja, citi nestrādāja, vēlēšu to pašu, jo mans bija labākais!!!
  Un ko tālāk? Man vēl šķiet savādi, ka Valdis par to sāka runāt neilgi pēc pēdējās aizdevuma daļas saņemšanas. Tātad, kādam būs jauna villa!
  Un vēl, manuprāt ir debili katrus 4 gadus vēlēt prezidentu un pēc tam līdz viņu nāvei katru uzturēt, mēs uzturam G.Ulmani, V.V.Freibergu, V. Zatleru un jā tagad vēl Bērziņu uzturēsim!! Jauki nē? un katrs no viņiem neskatoties uz to, ka ir krīze un, ka viņi nestrādā saņem savu prezidenta (un vienalga ka ex) algu! Jauki??? Manuprāt stulbi!!!

  1. nu ar šādu attieksmi visus jāaicina uz masu pašnāvību.
   ņau ņau, nekā nav, viss ir slikti, labāk nebūs. tāpēc arī notiek šādi zili brīnumi, jo politiķi domā “gan jau kaut kā izslīdēšu”, kamēr vēlētāji sabaksta vēlēšanu zīmes “visi viņi ir vienādi” iespaidā. nu kur var rasties spēcīga valsts, ja neviens tai netic?

 3. Edzis mans liecinieks, visu laiku turēju īkšķi, lai neievēl nevienu no šiem, pat gandrīz palaidu garām to, ka to otro vēlēšanas reizi veic pēc tam uzreiz. Jau situ plaukstiņas, ka ir cerība tikt pie labākiem kandidātiem, bet nekā!

  TAČU kā jau teicu, man patīk tas, ka cilvēki beidzot iesaistās! Nevar gaidīt kaut kādu mesiju, kas nāks un izdarīs visu mūsu vietā.

  1. kukū prātīgi domā :)

   bet es pēc šī izlasīšanas preicājos, ka laikus Kni pasūtīju šobrīd tik aktuālā tēmā ieturēto ziloni (maijpuķīšu)! nu kā zinādama!!! būs jāsprauž pie atloka un jāiet ielās :D

   1. 8. jūnijā 19:00 būšot *** (te ir tas vārds, kuru es vairs nevaru izturēt. Sākas ar “o”. Vēmiens nāk, kad to atkārto, it kā cita nebūtu) .. tātad, būšot **** kapusvētki!
    Maijpuķīšu revolucionārais zilonis.

 4. Mani interesē kas cits- ja Zatlers nebūtu pats sevi izvirzījis prezidenta amatam, tad sanāk, ka saeimai pirmajai vēlēšanu kārtai bija tikai viens pretendents Bērziņš? A ko viņi būtu izvilkuši gaismā? Vēl vienu ākstu? :)
  Un vai Zatlers ir publiski “ņirdzis” par saviem pretiniekiem?
  Neesmu bijusi Zatlera piekritēja, bet šitas ir par traku.

  1. Viss sen jau ir par traku.
   Es tiešām cerēju, ka kādā mirklī tomēr parādīsies vai nu Sudraba, vai Freiberga. Sakiet, ko gribiet, bet valstīs, kuras nav Igaunija (lasi – Lietuva un Latvija), labāk sanāk sievietēm.

 5. Jap. Es arī cerēju. Skatījos pa tv, vēl tagad šermuļi metas atceroties kā Bērziņš vīpsnāja. Glums tips. Apsolu pēc četri gadi savus vārdus atcerēties :) Arī uz Sudrabu cerējām. Vismaz frizūra viņai tagad ir o.k. (ja jāmeklē pozitīvo) :)

 6. hehe, tieši šodien par šo domādama uzgāju šādu video- http://www.youtube.com/watch?v=5eqWK6-2B5A

  o** nebija :D tagad ir.
  ne tikai tautai kažoks uz otru pusi izgriezies.

  šis arī interesants raksts – http://www.kandidatiuzdelnas.lv/notikumi-2006-2010/amatpersonu-velesana-iecelsana-atcelsana/valsts-prezidenta-valda-zatlera-ievelesana-2007gada/#6

  bet jā, pozitīvais ir tas, ka tauta iesaistās. tautai sāk interesēt politika un es ļoti ceru, ka radīsies kāds jauns politiskais spēks ar gudriem, spējīgiem cilvēkiem, kas ir stāvējuši malā, jo politika ir riebīga padarīšana, ceru, ka viņi sajutīs, ka šobrīd ir iespēja ko mainīt, jo līdz šim, man liekas, ka nevienam nebija uz to īsti cerība, tagad ir jūtams, ka vide briest uz pārmaiņām, cerams, ka labām.
  un par vēlēšanām- ja vajadzēs balsot, tad zinu, ka iepazīšos un izlasīšu visu partiju vēlēšanu bukletus, veikšu izpēti un ļoti iespējams, ka balsošu par pavisam citu politisko spēku. jo pagājušās vēlēšanās, jāsaka kā ir- balsoju neapdomājoties un neizvērtējot.
  ceru, ka es neesmu vienīgā un katrs šoreiz prātīgāk atdos savu balsi.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.