Mandalu zilonis #16

Mandalu ziloņi ir ļoti īpaši.
Pirms to darināšanas jānomierinās un jāsagatavojas, ka vismaz tuvāko piecu stundu laikā nekādas gulēšanas nebūs. Tikai mazmazītiņas pērlītes, kuras būs vēl arī jāsavirpina, tikai plastikas diedziņi, no kuriem veidot apļus. Jā, un tas nekas, ka no tiem daudzajiem, kurus uztaisīsi, tev vajadzēs tikai trīs. Un tā ļoti lēnām, mierīgi un nesteidzoties, jo, ja salaidīsi visu dēlī jau pašā sākumā, būs viss jāsāk no sākuma.

Pirms smukbildēm bildes no tapšanas procesa.

Divas filmas, viens seriāls, vienas naksniņas. Zilonis ir stabils un jau gaida, kad savu vietu varēs ieņemt kādas ģimenes plauktā.

Tieši tāpēc zilonis veidots tik biezs – lai to varētu kā figūriņu nolikt tur, kur tīk vislabāk.

Tumši zilās krāsas krikumi nav šķelti akmeņi. Tā arī ir plastika.

Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Mandalu zilonis #16”

  1. Es tik gribēju te tā klusi pieklauvēt un pačukstēt, ka brīnišķi harmoniska krāsu sadejošanās. Tāds rudens pēc lietus. Bet tie akmeņi gan no pavasara negaisiem. Un akmeņi atkal uhh un ahh gan tonāli, gan formas ziņā. Man ir iedāvināti līdzīgas formas auskari (tik garlaicīgāki) – ļoti labi izskatās un jūtas ausīs.

    1. Paldies! Krāsas (zili toņi) sākotnēji bija mazliet gaišāki, bet cepot tie kļuva nedaudz tumšāki. Šis ir tas, ko īsti neesmu iemācījusies prognozēt, jo katru reizi tas notiek mazliet citādāk. Bet par akmeņiem runājot, šo gribētu patrenēt. Piestrādāt pie formas un iemācīties iegūt izteiktāku zīmējumu. Auskaros šis noteikti izskatās labi. Vajadzētu izurbt šajos caurumus, tad būs pielietojums ne tikai kā dekorācijai.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.