Mandalu zilonis

Ar šo pasludinu janvāri par norakstītu!

Ir beidzies. Ir beigušies neskaitāmie mēģināju pārspēt sevi, uzlēkt augstāk par pirkstiem un sev pierādīt sazin ko, it kā darīt vienkārši būtu kāds grēks, vai tas noteikti izpelnītos kādu nosodījumu. Visu janvāri meklēju tēmu, meklēju ideju, ar kuru aizrauties, kurai sekot un tādā veidā sev pierādīt, ka tā decembra pauze pilnīgi neko nav nozīmējusi un ka tā mirklīgā nespēja pavisam drīz pāries.

Cilvēkam, kuru ilgstoši vajā neveiksmes, sāk izstrādāties divi rīcības varianti, proti, viņš ilgojas vismaz pēc vienas veiksmes, kas dotu kaut kādu cerību un ļautu pārraut melno svītru, vai arī tiek noraidītas pilnīgi visas veiksmes, kuras nav tās, pēc kuras viņš ilgojas.

Viss janvāris pagāja vienādi. Mēģinājumos. Tik tikko sataustāmā veiksmē, kura finalizējās ar: “Ja nav kazai piena, tad nav. Slauks citu.”

Un te nu ir mana kaza, mans piens. Mans janvāra fināls.


Lai silti!

Published by

Kni

Love yourself more

22 thoughts on “Mandalu zilonis”

 1. Vai dieniņ, cik smalki. Un patiešām mazliet smaržo pēc silta piena, tā, kas pieliets kārtīgam indiešu čajam, kurā netrūkst labu garšvielu.

 2. Pirmais aiz plashi ieplestaam aciim naaca laukaa – njechevo sebja… Tu speej kaarteejo reizi paarsteigt!!! Shitais ar iet uz paardoshanu jeb tikai uz acu kacinaashanu??? :)

 3. Mīļš, jo mīļš paldies par novērtējumu un jaukajiem vārdiem. Bija vērts to nakti no piektdienas uz sestdienu negulēt. :) Līgai atbilde: zilonis aizkadrā atrada saimnieci, vai precīzāk, saimniece pati pieteicās, lai arī nebija domas tādu meklēt.

  1. Nu ko lai saka … Scheisse man :) Bet nu saimniecei IR paveicies BAIGI! Lucky :)

 4. Ak dies, fantastika! Es kā cilvēks, kurš uz visu skatās caur audumu un apģērbu prizmu – uzreiz iedomājos ar šādu ziloni un rakstu apdrukātu audumu, ko pašūt kleitā!

 5. Kni, Oh My Goodness! Tas bij mans izsauciens, kad ieraudzīju šo daili.
  Un pārbaudot pareizrakstību izrādas, ka Olly Murs ir arī tāda jauka dziesmiņa.

 6. Paldies, Si!
  Dana: Paldies, izskatās, ka sanāktu grezna vasaras kleita.
  TinceBille: dziesmu uzmeklēšu, Olly zinu. Paldies!

 7. Pie šī man elpa aizrāvās otreiz. Bail skatīties tālāk, ja nu elpa aptrūkstās pavisam? :D

  Bet, jā, vienkārši fantastika!!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.