Manu zirgu! Manu perlamutra zirgu!

Runā, ka tie, kas pēc horoskopa Dvīņi, lietas, kuras kāds no viņiem lūdz, izdarot tikai tāpēc, lai viņus liek mierā. Lai cik tas briesmīgi neizklausītos, tā arī ir.

Nav jau tā, ka man nevajadzēja un nav jau tā, ka man negribējās, taču šis ir viens no tiem gadījumiem, ja jau tik ilgi esmu varējusi bez, nekas nenotiks, ja vēl kādu laiku būs tā, kā bijis.. ha! Tā likās tikai man, un kaut kādā brīdī mans mīļotais brālis apņēmības pilns burtiski bombardēja telefonu ar bildēm, pēc tam pārgāja uz skaipu un vēl kādu saziņas līdzekli. Kur nu vēl: “Māsi, kādu riteni Tu gribi? Es Tev atradīšu!”

Tā nu te “māsis” sēž un lūkojas uz krēmkrāsas perlamutra “zirgu” un saka paldies brālim par neatlaidību. Citādi jau nekas nebūtu.. es varu pat saderēt un redzu tā saucamajām gara acīm tos, kuri mani pazīst mazliet labāk, kā viņi māj piekrītoši ar galvu un pie sevis saka: nu skaidrs, ka nebūtu.

Bet te nu viņš ir! Herkuless.

Herkules kā tāds D&G pulkstenis.. visur, kur varējuši, vārdu ir ieskrāpējuši.

Varētu jau teikt, ka ar velosipēda iegādi viss ir beidzies, bet ne! Veloģimene paliek veloģimene, un brālis, ārpus darba brīvajā laikā velomehāniķis būdams (mums visiem ģimenē pa darbam un darbhobijam, pasarg’ dies’, sanāks brīdis atpūsties), saķemmēja kumeļam krēpes, nomainīja kādu detaļu, izspieķoja riepas, pielika klāt “balsi” un gatavs! Velosezonai gatavs!

Piedodiet, Rīgas satiksme, šovasar jūs esat zaudējusi vienu klientu.

Lai silta svētdiena un nākamnedēļ tiekamies ar ziloņiem!

Published by

Kni

Love yourself more

12 thoughts on “Manu zirgu! Manu perlamutra zirgu!”

 1. Sailgojos peec sava beeriisha, kursh mani uzticiigi gaida, kad atk atgrieziishos LV :( Mans smukais beeriitis, ar spoguljiem, lai vienmeer buutu skaista un vareetu uzkraasot luupas, ar tauriiti, lai uzpiipinaatu feinajiem chaljiem un ar grozinju atveldzeejosham, putojosham alinjam :)
  Laikam draugs buus jaaved liidzi, jo kaa nekaa dzimis DE, jaaved, kaa teikt, maajaas!!!

  1. Tev tak fāterlandē būtu varenforši braukt! Vismaz man vienmēr ir paticis un tik droši kā tur, uz ielas ar ričuku es nekur neesmu jutusies, ja neskaita Ziemeļpolu.

   1. Tas tiesa. Buus mans beeriitis jaaved maajaas.
    Lai Tavs, kaa es saku, kumeltinjsh :) saudziigi Tevi ved visos Tavos izveeleetajos marshrutos!

  1. Paldies! Esmu gan tikai vienu reizi braukusi uz darbu, bet domāju, ka tiks feini ieskrieties :)

 2. Es arī pie sava limuzīna tiku pateicoties citu cilvēku neatlaidībai, kas izpaudās tā, ka mana tā laika darba biedrene mani pierunāja, es viņai iedevu naudiņas un viņa aizlavījās prom no darba, un ar savu riteni aizbrauca, nopirka un atveda man manējo. Es pati vēl ilgi būtu tielējusies, bet re kā, gan gribēšana, gan apņemšanās, gan iegūšana – viss vienas dienas laikā :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.