Mazziņa skaļziņa

Klāt protams nestāvēju, taču nojausma gan vedina, no kuras puses vēji pūš.
To, ka Riga Fashion Week nekad nav izcēlusies ar to labāko slavu, ir zināms jau sen, bet to, ka šamējie ir TIK jutīgi pret kritiku un atļaušos teikt – ļoti pamatotu gan no šīs puses par atbaidošo plakātu (nu piedodiet, tur pat aklajam redzams, ka nav izdevies), gan no šīs – par atklāšanas skati, man nebija ne jausmas. Izvadīt cilvēku no skates, kurš atļāvies parunāt mazlietiņ pretī? Par to, ka atļāvies norādīt uz kļūdām? Tad ellē ratā, ja jau pietrūkst naudas dizainera nolīgšanai, kas radītu skatāmu plakātu – izdariet to par velti, piemēram, ļaujot to uztaisīt kādai no dizaina skolām, tādējādi izvēloties labāko un apbalvojumā pieminot autora vārdu. Prakses vietās taču arī nevienam neko nemaksā, vai tad ne?

Un galu galā ar kādām tiesībām izpravīt skates dizaineres viešņu no zāles? Ha?
Pirmais secinājums man bija viens un to arī pateicu manai topošajai dizainerei – mīļā, Rudu, tas būtu tieši tāpat, ja mani par izrunāšanos izmestu no Tavas skates. Rudu gan piebilda, ka apsargiem tādā gadījumā plāni klātos… Man ir aizmugure :D Tiesa gan īsāka par mani, bet ņipra!

Bet vispār – kādā valstī mēs dzīvojam? Kur tad ir tā vārda brīvība? Zem kura kaķa astes to meklēt?

P.S. IR par visu konkrētāk: http://www.ir.lv/2010/11/7/zurnalisti-izraida-no-riga-fashion-week-skates ; te var palasīt krieviski: http://www.lifenews.lv/news/za-chto-agnese-kleinu-vygnali-s-pokaza-riga-fashion-week

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Mazziņa skaļziņa”

  1. Ou, jā, laikam RFW rīkotāji aizmirsa, ka @agnesiga ir plašs paziņu loks, un visi par šo mazo icindetu uzzinās ātrāk kā skate būs beigusies.

    RT Šoks par RFW organizētāju necieņu pret Katju Šehurinu, izmetot no zāles viņas privāto viesi @agnesiga, piedraudot neatļaut skati! Incredibly

    1. Vakarvakars twitterī vispār bija jautra padarīšana.. varēja redzēt, kurš berzē rokas aiz prieka par šo incidentu, kurš tomēr vēl draudzējas ar prātu. Patiesībā, ir jau vienalga, kuru izmeta, fakts, kurš man liekas nepieņemams – KA IZMETA. Tā nav profesionalitāte. No sērijas, runāju pretī, mani met ārā, laizu pakaļu – sēdina pirmajā rindā?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.