Meiteņu sarunas

No twittera ziņo, ka zeķes nestresojot, jo viņu dzīve paiet tā teikt.. pie kājas un lai kāju un zeķu kopdzīve būtu interesantāka, sestdien papildināju savu garderobi vai kājdrobi ar ko parastineparastu. Jau toreiz, kad dzīvoju Avotielas rezidencē, mēdzu iegriezties Matīsielas zeķu bodē, kur vienmēr man pretim raudzījās patīkama sieviete, kas prasmīgi izrādīja plauktu saturu, palīdzot atrast labāko variantu.

Nav jau tā, ka to šiko zeķu veikals uz Brīvības ielas ir vienīgais. Ir daudzi citi, par kuriem mēs pat nenojaušam un brīžos, kad gribas citādāk, bet maks saka, ka citādāk ir par dārgu, ir lieliskas alternatīvas, kuras nesmādēju jau no pirmās dienas, kad ieraudzīju šīs bodes skatlogu.

No zeķu modes un modes kā tādas nesaprotu neko, bet, ja skatlogu rotā vairākas zeķubiskes ar zeķu imitāciju, tad visticamākais, tas ir kāds jaunums. Senāks vai nesenāks, bet man jaunums.

Manipulācijas ar maksājumu karti un tur jau viņas bija. Manas jaunās pavedinātājas ar noslēpumu.

P.S. Cieši atvainojos tiem, kas noilgojušies pēc aprakstošajiem stāstiem. Kad apradīšu ar savu jauno nedēļas režīmu, būs arī stāsti. Pavasaris nāk un iedvesma lidos. Es zinu! Mums ir sarunāts. Vismaz viena no mums šobrīd mazlietiņ guļ. Man nav žēl.

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Meiteņu sarunas”

  1. Pārdauvas susļikam lūdzu izstāsti, kur ir Matīsielas bode un vai tajā puķuzeķubikses arī ir? Tādas košas, ziedošas?

    1. Par tiem ziediem īsti neatceros, taču piedāvājums ir pietiekami plašs, manuprāt. Atrašanās vieta: Matīsa/Avotu. Bodes izkārte ir slaida kāja ar zeķi. Bodei nosaukumu nezinu, taču zinu, ka maliņā ir rakstīts – kompresijas zeķes. Tā viņiem arī ir viena specifika. Tādas tur arī var iegādāties.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.