Mellenes un piens

Tas, ka esmu pabeigusi jau otro rotu un salikusi to kopā, rada sajūtu, ka tomēr varu kaut ko arī līdz galam izdarīt, turklāt izdarīt tā, kā biju iecerējusi: plastikas pērles savērtas ādas aukliņā un stiprinātas ar vara detaļām. Komplektā auskari ar pašas darinātiem auskarāķiem. Elīn, gatavs!

Košu nedēļas nogali!
Dzeriet ūdeni un turiet galvu vēsu.

Un tagad gan dodos pabaudīt brīvdienu. Pusdienas, m?

P.S. Dāmas, kas tikušas pie auskariem ar manis darinātajiem auskarāķiem, kā jums sokas? Signe? Maija?

Published by

Kni

Love yourself more

11 thoughts on “Mellenes un piens”

 1. Cik skaisti :)
  Paldies gan darinātājai, gan par labiem valkāšanas novēlējumiem!

 2. Eh, zilais šovasar kustina manu sirdi katru reizi, kad redzu! Tāds svaigums dveš pretī. Skaisti!

  Par āķiem. Mani ausu caurumi nav no cimperlīgajiem, bet ne-apsudrabotas lietas tie man vienalga neļauj nēsāt ilgāk par 1-2 dienām pēc kārtas. Ar to arī rēķinos. Visādi citādi – ļoti ērta forma, labi “ieliekās” ausīs, un vispār saskan ar manu ziloņu tēliem! Un ja nu kādudien tu atrodi sev pieņemamus apsudrabotus āķus, es piesaku pirmo vietu rindā pēc kaut kā ausīs karama, jo tā kombinācija man būs ideāla!

  1. Paldies, Signe! Man ir vieni sudraba, tikai jāatrod, kur ir. Var nomainīt tam, kas Tev ir. Varu rītdien palūkot, vai tajā bodē ir vēl. Viens pāris latu maksāja, ja nemaldos.

   1. Jā, palūko, tas būtu ļoti jauki! Un man ir 2 Tevis darināti auskaru pāri un abi ar zilās krāsas dominanti ;) Tas par kaut ko liecina.

 3. Jā, šajā zilajā stāstā tā rota ir kolosāla un modele ir kolosāla, un abas divas vēl komplektā ar zilo tērpu ir kolosālas kvadrātā.:)

  Auskarāķi. Forma glīta un ergonomiska, ausīs turas labi un ārā nekāpj (ar biezām šallēm un augstajām apkaklēm neesmu mēģinājusi). Materiālu manas ausis atzīst par sev piemērotu un, ja vien auskari nebūtu tādā kā īpašiem gadījumiem statusā, tad akceptētu arī katru dienu. Vara auskariem un arī šiem reizēm tā kaite – atstāj tumšas pēdas ar ādu saskares punktos. Varbūt tā ir individuāla reakcija, kas man nekādi netraucē. Rezumē – labprāt šos un arī nākamos Tavus auskarus nēsāšu aprīkotus ar autentiskiem Kni āķiem.

  1. Paldies, olimpiete Maija, skatos, arī neguli ;)
   Ir, ir tāda reakcija. Vairāk mani parasti satrauc tas, lai nesāp, neiekaist (kā tas notiek ar spīdīgo varu), jo principā materiāls ir tieši tas pats, kas gatavajiem āķiem. Un paldies par garo izklāstu!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.