Melleņu stāsts

Tātad, mīļie, līdz 1000-šajam komentāram ir palicis pavisam maz. Cik tieši, neteikšu. Nē, nē, šo par tūkstošo komentāru dabūt nevarēs, taču acis papriecēt gan var. Tūkstošā komentāra autoram izdomāšu ko īpašu. Neesmu aizmirsusi arī par Gaismu, kura savulaik bija 300.tā komentāra autore, ja nemaldos. Būs dāvaniņa, kad tiksimies, lai es Tev atdotu Indijziloni.

Bet tagad baudām melleņu stāstu!

Published by

Kni

Love yourself more

13 thoughts on “Melleņu stāsts”

 1. patiesībā man gan šie neasociējās ne ar mellenēm, ne zilenēm, bet Jāņu nakti. Ej nu sazini, kāpēc…

  1. Visu ko, tikai ne Jāņus.. tos lūdzu te neiepīt.
   Tie, kas raksta kni.biogrāfiju, var atzīmēt – Kni ir riebums pret Jāņiem un šogad tādi svinēti netiks.

 2. ja varētu skaņu aizsūtīt, tad tas būtu sajūsmas svilpiens no manas puses. :D Malacis!

 3. … mūsu darba virtuvē, kā svaiga vēsma, šorīt ienāca kolēģa sieva, lieliska un spilgta sieviete. Tāda, kuru allaž prieks satikt. Viņa bija ietērpusies tik skaisti dūmakainā jakā, zem kuras baloja balta blūze ar zelta izšuvumiem uz aprocēm.
  Un lūk ienāku tavā virtuvē un te man priekšā, tik pat dūmakaini zils stāsts … cik labi, ka pasaulē ir daudz un dažādas virtuves, kur tomēr vienādsilti mazi notikumi piepilda ne tikai vēderu!

  1. :D :D :D
   nezinu, kā Tev tas izdodas, vai vienkārši veicas, bet apsveicu Tevi ar to, ka esi 1000. komentāra autore!

   Taurēm pūšot, ziedus virtuvē!
   Tagad vēl viena dāvana Tev jādomā :D

 4. mana darba kolēģa nupat atpogāja mleņu jogurtu, nepamanīju to izlasu nosaukumu un domāju, ka man jau halucinācijas sākušās :) Krāsa ir ļoti skaista.

 5. uhh. Tu noteikti esi mana top 1 favorīte plastikas rotās.
  fantāzija jau grib atkal celties spārnos un ko pasūtīt, mazliet jāpaciešas, bet ceru, ka drīz varēs un ceru,ka Tev būs iedvesma un pirksti veseli. Tev tik SASODĪTI labi sanāk.. mmm, prieks prieks prieks top šai virtuvē :)
  ai, labi, salielījusi esmu, eju atpakaļ savā kambarī!

 6. Jeb Zilā pasaka. (I.Ziedonis.)
  Pats zilais zirgs jau ir zils brīnums, un, kas ar viņu jāj, — redz zilus brīnumus. Parasti gan viņš laižot sev tuvumā un atļaujot ar sevi jāt tikai dzejniekiem, bet ja jums ir saujiņa zilu auzu… Vai jums ir saujiņa zilu auzu?

  1. Ar zilām auzām ir tā. Atceros bērnībā tēta māsai mājās vāzē stāvēja izkaltētas auzas un smilgas, kuras ietonētas (krāsotas) dažādās krāsās. Zilā gan nebija, taču domāju, tādas varētu uzradīt un tad arī mana atbilde Tev būtu – jā ir =)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.