Melns un balts: apročpogas

Šajā nedēļa ir ļoti maz gulēts. Katru nakti vairāk par 5 stundām nav sanācis un, turpinot šādā režīmā, ilgi turēt nevar un sejā sāk rādīties neizgulētais miegs. Lai izlūgtos drusku miega, šajā nedēļā jums būs jāskatās uz vēl vienu bildi un vēl vienu manis paveikto darbu. Citādi izskatās, ka sastrādātais būs atrādīts un būs jāķeras klāt nākamajiem darbiem. Kino pavadījums jau ir atrasts un sāns varēs skatīties, labā auss klausīties, kamēr pirksti strādās.

Tā saucamo “Kimono” komplektu atrādīju kādu laiku atpakaļ un tas tika darināts gādīgā vīra sievai uz Ziemassvētkiem. Toreiz enerģijas kaut kā nepietika un apročpogas tā arī neuztaisīju. Parāds nav brālis (citam parādnieks ir brālis, bet tas cits stāsts), tāpēc ķēros pie darba un beidzot veicu solīto. Tagad gan viss un šīs sērijas rēķini ir noslēgti.

Lai silti un labs miegs!

P.S. Ātri tikai vēl pastāstīšu par dažām idejām, kuras ieradās no nekurienes. Iespējams labajā malā pašā apakšā zem karodziņiem jau būsiet pamanījuši, ka esmu pievienojusi vairākas RSS saites uz manuprāt tā vietnēm, kuras ir vērts apciemot. Lūk, tas ir viens jaunums. Iespējams, ar laiku papildināšu vēl. Esmu izlēmusi šajā ailē jūs iepazīstināt ar lasāmajiem blogiem. Katru reizi, kad kādā no tiem tiek ievietots jauns ieraksts, attiecīgi arī teksts manā virtuvē tur nomainās un ir skaidrs, ka jāiet palasīt.

Otrs jaunums būs “nedēļas teikums virtuvē”. Jā, skatieties pa labi. Tieši zem “lasīt.kni”. Šajā sadaļā var nonākt jebkurš no jums, ja vien jūsu komentārs būs bijis sevišķi trāpīgs. Reizi nedēļā šajā lauciņā teksts tiks nomainīts.

Bet tagad gan viss.
Labunakti! Tie, kas lasīs no rīta – labrīt!

Published by

Kni

Love yourself more

2 thoughts on “Melns un balts: apročpogas”

    1. Par šo man ir prieks!
      Tā kā jau pašā sākumā, kad tikai taisīju kni.virtuvi, pamanījos izdzēst blogroll (sadaļu, kur var izveidot tādas blogu listes), tad par šo RSS saišu iespēju nopriecājos, ka tomēr varēšu kādu pievienot. Lai labi lasās!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.