Mierpilna uzelpa

Trīs stundu darbs, veidojot zīmējumu, ir vainagojies panākumiem.
Par šo dāvinu sev miegu un turpinās vēlāk, kad drusku pagulēs.
No visas sirds pateicos Galliano par iedvesmu!
Tik priecīgu sevi sen nebiju redzējusi. Priecīgu par to, ka samazinot cane šajā reizē es NEKO nesalaidu dēlī. Viss ir tieši tā un pat vēl labāk, kā vēlējos. Elīn, Tavai mammai būs burvīgas krelles, taču jāatzīst, tā nebūs tā dille ar sarkano akcentu, ko viņa tik ļoti saskatījās. Ir jāiet uz priekšu un jātver krāsas. Kombinēs mieru ar krāsu. Turklāt vēl ir labu labā ziņa – ar šo rakstu būs arī kāds zilonis. Es pat nevaru sagaidīt rītu, kad izgulēšos. Tā kņudina vēderā. =)

Labu nakti!

P.S. Pieļauju, ka tai, kura google raksta šo “kur nopirkt knii rotas”, atbilde ir pavisam vienkārša – nekur. Ja nu tiek domāta konkrāta vieta, kur aiziet un nopirkt. Tad tādas vietas nav un cik man zināms, nav arī tāda mērķa, lai būtu.

Foto no /www.fashionstyleme.com

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Mierpilna uzelpa”

 1. Ouu, mani interesē tas, kā var redzēt to, kas ir rakstīts googlē saistībā ar savu vārdu, caur google kontu?

  1. Tev ir blogs?
   Ar google kontu būs par īsu un man, piemēram, google konta nav.
   Par blogspota statistikas īpatnībām neko nezinu, bet, cik esmu redzējusi (kāda dāma man parādīja, kā tad izskatās), neko tur nesapratu. Likās bezsakarīgi un neērti, savukārt, ja Tev ir blogs wordpresā, tad statistikas daļā ir vairākas ailes. Vienā var redzēt, pēc kādiem atslēgas vārdiem vietne uzieta, no kurām lapā un cik reizes ir klikšķināts, cik ir unikālie klikšķi uz katru rakstu, cik reizes un uz kādām bildēm klikšķināts.

   Citādi jā… tā atslēgas vārdu sadaļa, bet parastam google kontam, manuprāt, šādas lietas neeksistē.

   Bet nu loģiski, pati vari iemest google savu vārdu un skatīties, ko google tante Tev rāda. Tā ir visreālākā iespēja.

   1. Paldies par info, jā, manā tikko sazīmētajā blogā (kurš ir blogspotā) arī pie statistikas ir datplūsmas avoti, bet manas acis pazibēja tieši uz to, ka (cik sapratu) Tu vari redzēt, ko citi meklējuši par Tevi googlē (jo arī es tikko uzrakstīju “kur nopirkt knii rotas” un citu vietni, kā tikai šo blogu, ar šādu jautājumu neatradu). Uhh, nemaz nezinu vai kaut ko uzrakstīju saprotami, bet patiesībā tas viss ir mazsvarīgi.
    Bet šis blogs gan ir ļoti patīkams, tāpat kā skaistie zilonīši :)

 2. Taisni kā reiz vakar iedomājos par to, kā Tev sokas ar darbiem. Un pēc Tevis rakstītā, jau gaidu ar nepacietību. Nez vai vispār gribēsies atdāvināt? :)

  1. Vīpsna, krāsu paletē ir arī citas krāsas.
   Turklāt, tas nav tīrs sarkans, kā jau mēs aizkadrā noskaidrojām.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.