MIERU, TIKAI MIERU!

Kad pirms mēneša „aizvēru muti”, nepadomāju, ka to atvērt būs tik grūti un domas klīdīs apkārt, taču negribēs skaisti stāties rindiņā, kustināt manus pirkstus pa klaviatūru un veidot tos stāstus, pie kuriem esmu jūs paspējusi pieradināt.

Te nu būs mana virtuve un laipni lūgti pie galda. Tēja jau vārās, bet tikmēr paklačos.
Man te fonā skan ziņas un nesaprotu, smieties vai raudāt no dzirdētā.. nav brīnums, ka man jau kuro nakti rādās murgi, kā rezultātā man ir kļuvis bail iemigt. Miegs nāk, taču acis vērt ciet bail. Un kā nu ne – te vienu nakti murgoju par karu, par tankiem, par nespēju aizbēgt, bet citu nakti Daugavgrīvas pludmalē nogāžas AirBaltic lidmašīna. Pienāk trešā nakts un, lai aizmigtu, vajadzīga drosme, tikai kur lai to ņem.

Vakarnakt manu miegu nāca sargāt Minkāns. Tas ir mūsu ģimenes jaunais kaķupuiks =) Baltķepis strīpainais. Par savu draugu atzīst tikai tēti :D un mani (ciemiņu) uztver kā absolūto svešinieku, lai gan nu jau pēc pāris dienām sāk izrādīt interesi, saglabājot kripatu bijības. Kad gaismas dziest, mazajam tīģerim drosmes daudz, viņš nāk izlūkos un klusītiņām zogas pie manis uz gultu. Šodien pat sadūšojās ar savu mazo ķepiņu pabakstīt pa klaviatūru un datora ekrānu. Pareizi vien ir, jānoskaidro, ko tā briļļainā tur sēž pie tā metāla gabala un veikli kustina pirkstus.

Ceru, ka šonakt rādīsies kas jauks.
Es gribētu sapni, kas smaržotu pēc siena. Uzvilktu mugurā baltu kleitiņu, sacirtotu matus un basām kājām bristu pa pļavu vai arī tuvāk jūrai. Bet sirdī miers. Kaut vienu nakti.

Ar labunakti.

P.S. Zāļu vīrs man tirgū pārdeva lavandu mierīgam miegam. Varbūt darbosies. =)

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “MIERU, TIKAI MIERU!”

  1. Ar basām pa pļavu? Tas tikai filmās ir romantiski. Realitātē vairāk asu izjūtu nekā gandarījuma. Tad jau labāk uz jūru, kaut pa skujām.
    Un šonakt Tev būs kaķu sapņi. Sūtīšu savējo minciņu arī pie Tevis piemurrāt pilnu nakti.

    1. Tad atliek paņemt to lavandas maišelīti un iet uz jūru pa taciņu caur pļavu. Būšu maksimāliste minimāliste.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.