Misija būt par karti

Šodiena ir dīvaina. Nospiedusi mani ar veselu pārdomu gūzmu, tā nelaiž manas domas brīvībā, liekot tām nemitīgi virpināt ideju par dzīves misiju un sūtību.

Es te tā padomāju, vai tiešām mana misija ir būt starpposmam, būt kartei, turklāt labi izstrādātai, kura palīdzēs sevī un dzīvē nomaldījušamies cilvēkiem atrast sevi? Kad pirms vairākiem gadiem man parādījās ideja par vizītkartēm un kāds man teica, ka jautri būtu uzrakstīt: “Zane. Šuju krustdūrienā”, tad tagad, kad beidzot esmu tikusi līdz reālam vizītkaršu izstrādes maketam (čau, mans maketētāj, Tu tik ļoti gribēji, lai es Tevi te pieminu), man liekas, ka LOVE YOURSELF MORE vietā man jāraksta – palīdzēšu atrast ceļu pie sevis, jo tieši tā arī es jūtos. Kā karte. Kā starpposms. Pat nezinu, vai tas ir glaimojoši, pacilājoši un iepriecinoši. Pēc sajūtām spriežot, laikam ne.
Un galu galā, vai esot par karti, var atrast ceļu pie sevis? Kurš būs mana karte?

Foto

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Misija būt par karti”

  1. Nesot gaismu citiem, arī nesējs tiek apspīdēts :) (tik neatceros, kas to teicis)

  2. Es saku, ka “love yourself more” ir jāatstāj. Tas bija tieši tas, kas man šorīt bija vajadzīgs! Paldies, Kni!
    Kad taps bilde ar saskanīgo tandēmu uz balta fona, aizsūtīšu Tev arīdzan.

    1. Priecājos! Mazliet jocīgi lasīt “šorīt”, es paspēju vēlreiz iemigt un pat kaut kādu sapni redzēt :D

      Vakardiena nepavisam nebija mana diena un tam visam papildus sakāpināta uztvere rezultējas ar visādām domām, kuras gan es atpakaļ neņemu. Lūk! Love Youself More paliek, šaubu nav.

  3. man negribētos justies tā kā Tu apraksti, jo laikam sevi beidzot esmu izaudzinājusi par saprātīgu egoisti! Riebīgi, kad Tevi izsūc, bet tajā pašā brīdī arī riebīgi justies vainīgam par to, ka vēlies, lai arī Tev kāds… Vēlēties arī sev ir tik normāli. Būtu forši, ja citi (un dažkārt arī mēs paši stulbu steriotipu un nepareizu vērtību ieaudzināšanas rezultātā) par to mums neliktu justies slikti. Love Yourself More!!! :))

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.