Nav nakšņojusi mājās un fēna arī nav bijis

Viņa mostas agrāk, lai nesteidzīgi ļautu sev vairākas minūtes pavāļāties pa gultu, ik pa laikam ieskatoties pulkstenī, lai zinātu, cik ilgi vēl drīkst. Miegainu skatu Viņa uzvelk jaku, kas kļuvusi par halātu, un nozūd tumsā, rokā šūpojot dvieli. Vēl agrs, vēl tumšs.

Viņa mostas agrāk, lai izmazgātu matus, lai modinātu seju ar kumelīšu un piparmētras tējas ledus gabaliņu, lai ietonētu plakstiņus un iekrāsotu skropstas.

Viņa mostas agrāk, lai nesteidzīgi pagatavotu tēju un brokastis līdzņemšanai.

Viņa mostas agrāk, lai nesteidzīgi ieveidotu matus un izvēlētos ietērpu.

Galu galā Viņa steidzīgi pamet māju, jo nesteidzīgums krietni pārtērējis laiku.
Lai arī cēlusies agrāk un sagatavojusi sevi kolosālai trešdienai, Viņa neņem lietussargu un izmirkst lietū, lai nonākot darbā, secinātu, ka izskatās tā, it kā nebūtu nakšņojusi mājās un matus mazgājusi ar vīriešu šampūnu, turklāt fēna arī nav bijis.

Viņa nesteidzīgi paskatās spogulī un uzsmaida mirdzošajām acīm, klusi nosakot: я прекрасна! Un tā arī ir!
Я прекрасна!

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Nav nakšņojusi mājās un fēna arī nav bijis”

    1. Tautā saukts arī par suņu šaumpūnu – parasti paredzēts MATIEM un ĶERMENIM :D

  1. dzive nesmu saticis virieti, nerunaju par padsmitniekiem, kurs lietotu 2in1. Nudien nekad! Pat dzivojot Vacija kojas , kurs apkart 20-mitgadnieki neko tadu netiku manijis. Voot … kartejais sterjooootipz !!!
    :D :D

  2. kolosali. atceros tadus un lidzigus ritus Brisele, Oksforda, Parize, Riga :) tagad gan Tunisija darbs no majam un sis viss kaut ka mierigi saplust viena jauka diena bet ja list var ari nemaz degunu nebazt lauka :) sorry, ir savas prieksrocibas working from home :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.