Negribu Mežezeru, gribu šampanieti

Kas to būtu domājis, ka tik daudziem Kārlis S. ir Eiropas skaļākā dziesmu balagāna simbols un tradīcija. Jā, arī man, jo izdzirdot viņa balss vietā pavisam citas, pasākumam garša zuda. Kāds twitterī runāja par šampanieti un mežezeru, savukārt kāds cits (izrādās, ka Stendzenieks) Nila Saksa izveidotajā petīcijā par tēmu “Atdodiet Kārli!” komentāros ierakstīja, ka

“Ja “Kas Notiek Latvijā” joprojām ir Domburs, es pieprasu Streipu Eirovīzijā. Lai atceramies Uldi Deisonu, Veltu Sēli un citus, kas nodrošināja spēcīgu saikni starp brendu un auditoriju. Auditorija ir atkarīga no ētera personībām, vai tas būtu Top Gear, vai MythBusters, vai BBbrokastis, vai Eirovīzija.”

Lūk, par tieši to izteikties gribu arī es.
Ja es eju uz restorānu, ēdnīcu, kafejnīcu, iespējams, lai cik gardi tur arī būtu, ja man nepatiks cilvēki, kurus tur redzu un kuri mani apkalpo, vairāk par vienu reizi mani šajā vietā neredzēt. Ja manī ir simpātijas pret raidījuma vadītāju, es skatos raidījumu, ja manī ir simpātijas pret radio dīdžeju, es klausos, kas viņam vēstāms pasaulei, turklāt šeit nav runa par fiziskajiem dotumiem. Tieši dīdžeju dēļ es pārstāju klausīties tik iemīļoto SWH, jo man manī spēka klausīties, kā Busulis vai Rutulis cenšas. Esmu uzaugusi ar pavisam citu SWH un šis man vairs neder. Jāpielāgojas? Aha, pamēģiniet rūdītu autovadītāju pārsēdināt uz autobusu. Pamēģiniet! Ne jau sabiedrisko parasto. Pasakiet viņam, ka uz Alūksni no Rīgas viņam būs jābrauc četru stundu autobusā ar pieturu Smiltenē. Vai es jau minēju, ka apstāšanās ilgums būs 30 minūtes?

Ieradumam ir milzīgs spēks un, lai ko teiktu eksperti, Streips jau nu nebija nekāds sliktais ieradums visā šajā pasākumā. Nezinu nevienu, kurš visu ālēšanos ar balsošanu uztvertu nopietni. Tie ir svētki. Krietna izālēšanās, kuru pavada viegls reibonis, gardas uzkodas un daudz smieklu. Tāds karnevāls maijā, kad katrs uz tās skatuves var izlikties par to, ko grib. Arī par dziedātāju.

Foto: AFI/B.Koļesņikovs

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Negribu Mežezeru, gribu šampanieti”

  1. “..kad katrs uz tās skatuves var izlikties par to, ko grib. Arī par dziedātāju.” tā apsmējos, ļoti līdzīga doma iešāvās prātā, izdzirdot dažu labu Eiro dziesmu:)

  2. Gan jau PLL neapmierināja Streipa izteikums “Skats no malas”, kur viņš pavilka Šlesi uz zoba, ka tas nemūžam neļaus viņam laulāties, tad nu ielika komentēt savu partijas biedru no Dzeguzītes, par kura taisno orientāciju Šlesim nav šaubu.

  3. kopš neskatos tēvē, vislielākais prieks man ir par to, ka manu laiku neapēd šovi (dejo, dziedi, kaksī ar zvaigzni). Bet arī par jūrōvīženu man prieks – nav jāstreso, ka neredzēšu sākumu vai ka vispār netikšu mājās uz to laiku.. :)
    Tincii izrunājās :D

  4. Bet ir cilvēki, kas zvanīja un teica – nafig Streipu, kas te būs gejs vadīs televīziju vai radio. Sanāk, ka negatīvo zvanu bijis vairāk…

  5. Kaut ko riebīgu gribās pateikt tiem, kas visus dala gejos un negejos, aizmirstot, ka runa tomēr ir tikai un vienīgi par cilvēkiem… tomēr nolēmu paklusēt, lai jau katrs pats tiek galā ar saviem mazvērtības kompleksiem :))

  6. a es, vot, visādus citādus šovus neskatījos, tak vīziju skatījos, jo drīgst tak cilvēks reizi gadā normāli parēkt pie tēvē ekrāna, vajne? nu, lūk. tad Kārlis vienmēr ir bijis obligātā sastāvdaļa. viņš tik sirsnīgi vienmēr komentēja , ar tādu aizkustinošu degsmi. un šogad … [šņuk] nē, es gan nevaru teikt, ka bija slikti. jaunēklis, kas vadīja pasākumu, neatceros, kuršo no valteriemunkažām tas ira, to darīja ļoti labi, tiešām. bet tomēr…. kaut kads pietrūka… nebija TAS. ceru, ka uz finālu Kārlis tomēr atgriezīsies. citādi iešu piketēt pie televīzijas un draudēšu neskatīties vairs vīziju. un tādejādi graušu viņiem visus reitingus un dārgos reklāmlaikus. vot!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.