Nepatīk

Nepatīk man tas, kā tagad visi glorificē Zatleru. Ko tad viņš tādu izdarīja? Četrus gadus sēdēja klusu, visu tak redzēja, bet tajā mirklī, kad viņam vairs nav ko zaudēt, sāk runāt. Kā zvīņas no acīm nokritušas, ja? Vai kādi ir tur tie epiteti?

Kāpēc cilvēks saka, ko domā tikai tad, kad viņam vairs nav ko zaudēt? Kāpēc visi sēž kā ūdeni mutē ieņēmuši, kad jārunā? Kāpēc vienmēr jāgaida pēdējais mirklis, lai beidzot paspodrinātu spalvas? Ziniet, es arī literatūras učenei gribēju videnē pateikt, ka tos brāļa sacerējumus, par kuriem viņa lika vienu balli augstāku atzīmi, patiesībā rakstīju es. Bet tak nepateicu un galu galā.. kāpēc tad es to grasījos darīt tad, kad skolu būtu pabeigusi? Jo tad man nekādi sūdi nesanāktu. Vot, gļēvulības augstākā pakāpe.

Latviešu tauta kā tāda neapmierināta latviešu sieviete.. viņai dara pāri, viņu neciena, iepļaukā.. bet tad, kad pāridarītājs izdara vienu labu darbu un atnāk ar ziediem, viņa izklājas pārlaimībā.

Published by

Kni

Love yourself more

9 thoughts on “Nepatīk”

 1. jo drosmīgie dzīvo, cīnās un uzvar tikai latviešu tautas teikās ;)
  jo baidās ‘pazaudēt seju’
  jo pārāk daudz domā, ko par viņu padomās citi
  jo baidās kļūdīties
  un bailes paralizē.
  es patiešām nezinu, kādam brīnumam jānotiek, lai LV politikā beidzot kaut kas pakustēties progresijas virzienā.

 2. Negribu piesieties pie vārdiem, bet visi neglorificē gan viņu. Manās acīs viņš ieguva bonus punktus ar šo soli, lai gan arī pirms tam es neko sevišķi sliktu par viņu pateikt nevarēju. Jā, neatlaida Saeimu krīzes sākumā pēc 13.janvāra grautiņiem – un tur es viņu atbalstīju, jo tobrīd svarīgāk bija turpināt strādāt!
  Nav jau pie mums Amērika, kur par katru sliktu vārdu iesūdz tiesā par “neslavas celšanu”, bet drīzāk jau bailes par savu dzīvību liek klusēt. Tā man šķiet.
  Redz, Zatlers tomēr šajā ziņā drosmīgāks par Tevi! ;)

  1. p.s. es zinu, ka Amerika jāraksta ar īso “a”. Patīk kā izklausās ar garo :)

  2. Pie mums drīzāk ir bailes par amatiem, ne dzīvību, bet kopumā ņemot.. nepārliecināja. Es par viņu iepriekš neko sliktu nevarēju pateikt, bet jāteic, ka labu arī ne.
   Viņš nav drosmīgāks par mani, jo savu runu neuzrakstīja pats.

   P.S. Amērika ar “ē” tiešām skan labāk, lai gan tā garumzīmju likšana ir baigais joks. PIemēram, Īslande skan visai muļķīgi.

 3. Patiesiba jau Zatlers vairakas reizes bija pateicis savu “Ne” un noversis dazu labu nejedzibu, bet tas nebija tik skali un pamanami ka sis. Ta ka teikt, ka sis ir tads gajiens, kad nav vairs, ko zaudet, ari nav isti vieta.

  1. Bet ko viņam zaudēt, ja bija skaidrs, ka tas simtsgalvu bars par viņu nenobalsos? Viņš visu jau ir pakāsis un, kā pie mums pierasts, kad esi pazaudējis visu, neticīgais pat Dievam sāk ticēt.
   Straumi arī iesēdināja uz 10 sutkām par braukšanu dzērumā un cik aizkustinoša bija viņa runa.. teicās, ka viņš tagad runāšot.. nu, kur tad ir tās runas? Tāpēc, es uz visu šo skatos ļoti piesardzīgi un nogaidīšu. Gribu redzēt, kas notiks tālāk un tāda eiforija nav domāta man. Bet nu žests jauks, paldies.

 4. Es teiktu tā, pat ja tas ir izdarīts brīdī, kad nav ko zaudēt, tas ir ļoti labi. Simtgalvjiem beidzot tomēr būs parādīts, ka nav tā ka var darīt ko vēl vēlas un nekādu seku.
  Tomēr drosmīgs solis, lai varbūt mazliet novēloti.
  Man tomēr ir radusies sajūta, ka šoreiz iespējams, tiešām, kas mainīsies! Es uz to noteikti ceru!

 5. Nu nez.. Man atkal šķiet absolūti loģisks solis un es būtu vairāk brīnījusies, ja viņš Saeimu neatlaistu.

 6. Pēdējā rindkopa dur acī. ZInāma taisnība, protams, tur ir. Bet es nepriecājos, tu droši vien arī nē un vēl ir diezgan daudz cilvēku, kuri nemaz arī nepriecājas. Bet latvieši it kā esam.
  Es gribētu naivi apgalvot, ka tādi kā mēs varbūt tomēr ir lielākā daļa Latvijas. Vienkārši tos, kuri priecājas, var daudz labāk dzirdēt.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.