No sērijas – and i was wondering..

Nez, tas ir kaut kāds kauns vai fobija profila bildē būt vienam?
Labi, jaunās mammas es vēl saprotu, bērns ir viņu pagarinājums un visticamākais, brīžos, kad kāds bildē, noķert viņas viengabalā ir gandrīz neiespējami, bet nu.. tās nosiekalotās bildes? Tas ir tā, lai varētu parādīt: redz, man ir ko bučot, vai kā? Vai arī parādīt, ka proti skūpstīties?

Dažas atbildes un papildinājuma viedokļi, jautājumi no malas:
Viedoklis Nr.1.

Mans novērojums, ka sievišķīgās būtnes pārsvarā liek bildes ar bērniem, da suņiem (kas dažai labai aizvieto bērnu), bet puiši labprāt zīmējas pie kāda braucamrīka (manuprāt mērīšanās sindroms)
Ar dubultportretiem, šķiet aizraujas abas puses.. bet, kur ir prikols, ja profilā ir puisis+puisis vai meitene+meitene? vēl trakāk, ja ir pulciņš ļaužu, no sērijas – uzmini nu!

Viedoklis Nr.2.
Savs profils tiek izveidots i zīdainim, i sunim, i kanārijputniņam. Vēl “labāk” man patīk apvienotie “Līga un Jānis Bērziņi just married”. Nekad nevar būt drošs, kurš atbild uz Tavu vēstuli – Lūga vai Jānis.

Vai arī tas tomēr mūsdienās ir pazemojoši bildē būt vienam?

P.S. Atbilde klasiskajiem secinājumu izdarītājiem: man neskauž un es esmu dabūjusi.
P.S.2. Tēmai rosinu “pieiet” tā ironiski un ar smaidu. Pirmdienas paķiķināšana, nekas vairāk.

Published by

Kni

Love yourself more

15 thoughts on “No sērijas – and i was wondering..”

 1. jap. nereti, pārskatot draudziņu profilbildes, manī rodas līdzīgs jautājums – bučbildes ir saliktas tāpēc, ka viņi parāda, ka māk bučoties, vai ir kāds cits iemesls? :D

  mani vēl reizēm uzjautrina (tas gan vairāk tīņiem raksturīgs un tomēr) pārīšu vienādās kopējās profilbildes vai profilbildes, kas saliktas no vienas un tās pašas fotosesijas (ja tā var nodēvēt to laika posmu, kad cilvēki vairākas reizes fočē paši sevi ar izstiepto roku :D )

  vispār profilbildes ir jautra lieta – paskatīties, padomāt – kādu mesidžu tas cilvēks apzināti vai neapzināti vēlas nodot ar to savu profilbildi :)

 2. starp citu, ļoti nesen, ja nemaldos žurnālā Shape bija salikti ‘atšifrējumi’, ko cilvēks vēsta ar savu profilbildi, bija gan par tādām, kas photoshop’otas, par mātēm ar bērniem, par holivudas smaidiem, par auto, utt. :)

 3. es personīgi vēl saprotu bildes, kur ir pa divi. nutur, es un viņš vai es un bērns. bet ko es reāli nesaprotu, tie it apvienotie profili. kur ir fiška? tipa, mums nav noslēpumu vienam no otra?

 4. Kam te jaunās māmiņas nepatīk? :DDD
  Par apvienotajiem profiliem, tiešām ir tā, ka nevari saprast, kurš pie klaviatūras ticis un tad domā, par ko drīkst klačoties :D
  Vot man ir bilde profilā – koši rozā samta treniņjakā sēžu uz mazbērnu koka šūpuļzirdziņa un pavasara saulītē miedzu acis. Ko tas vēsta par mani? Tak tikai to, ka man ir rozā jaciņa un viss. Tāpat arī pārīšu bildes vēsta tikai to, ka viņi ir pāris, un, ka “ar iepazīšanās sludinājumiem netraucēt” :)

  1. Neviens neteica, ka nepatīk, es tikai gribētu, lai kāda izstāsta motivāciju. Neviena nestāsta.
   Bet par Tavu profilbildi :D tikai neņem pie sirds, caur joku citēšu Vasiļjevu: Tava profilbilde liecina par to, ka Tu valkā jaciņu, kuras krāsa pieļaujama mazām meitenēm līdz 12 8 gadu vecumam :D un to, ka Tu mājas tērpā (jo tie plīša/samta tērpi skaitās mājvalkājami, ne iziešanai laukā) esi izgājusi laukā :D Redz, cik daudz var izsecināt :D

   Papildus jautājums: vai tad kāds pārstāj būt pāris, ja bildējas atsevišķi un nenosiekalo ekrānu? Man jau liekas, ka tas nevienā mirklī (tās siekalbildes) nestrādā kā stop zīme.. Vai tad džeks, kurš nobildējies pie bembja saka, ka viņam citu bembi nevar piedāvāt?

   1. Iziešanai laukā laukos ;)

    Motivācija bēbjiem, puikām, mašīnām – redz, man IR!!! un krāniņš izstiepjas to priekšā, kam šīs vērtības ir svarīgas (tb citu dubultbilžu ieprofilētājiem) :)

 5. Pārdomāju, kādas ir bijušas manas pēdējās profilbildes, un izsecināju, ka gandrīz visās esmu seju aizgriezusi prom. Tātad tas nozīmē, ka kaunējos par savu seju un/vai negribu to nevienam svešam rādīt. Otrais variants varētu būt pat patiess.

 6. Puisi + puisi es gan vēl nekad neesmu ievērojis. Vismaz manos draugos tādu nav. Žēl, būtu pat interesanti.
  Bet vislabāk man patīk P.S. Uzreiz viss skaidrs un nav vairs kam piekasīties. Vēl tik vien kā pajautāt – vai labi bija? Un vispār – varbūt to vērts pat ierakstīt sadaļā “Par Kni un Virtuvi”.

 7. Jā, es arī par šo vienmēr iesmīnu par tiem pagarinājumiem (otras pusītes, bērni, suņi), manuprāt, tas ir kaut kāds pašapziņas trūkums, ka cilvēks neapzinās sevi kā pašpietiekamu būtni – lai justos labi, viņam noteikti vajag vēl kādu. Varbūt tā ir tikai mana interpertācija par tēmu.
  Tāpat es iesmīnu arī par tiem, kas profilbildēs liek braucamrīkus, fotogrāfiem noteikti ir savs “pagarinājums” – fotorīks, jātniekiem – zirgs, utt. Arī it kā cilvēks tik ļoti identificē sevi ar savu aizraušanos vai rotaļļietu, ka pazaudē sevi pašu. Var jau likt tādas bildes, bet nu tad albumā, nevis profilbildē kā savu vizītkarti. Protams, saprotu, ka fotogrāfi lielākoties tādā veidā sevi reklamē, bet tomēr man tas šķiet kaut kā dīvaini.
  Man parasti profilbilde ir no kāda ceļojuma. Iemesls: tā ir viena no retajām reizēm, kad es tieku kadrā (parasti bildēju es). Laikam nekad nav bijusi profilbilde, kur bez manis redzams vēl kāds cits – draugs, vīrs, auto, fotoaparāts, velosipēds vai draudzene. Tam visam vieta albumā un arī ne visai pasaulei apskatīšanai.

  1. Inga, Tu tikai neapvainojies, bet viss, kas ir publicēts internetā ir domāts visai pasaulei apskatīšanai. Man liekas muļķīgi meklēt kaut kādu privātumu sociālajos tīklos.

  2. Nu tad jau jāsāk no otras puses skatīties, cilvēks, kurš apskata Tavu profilu var nodomāt – “Re, tā tur lielās ar saviem ceļojumiem”. Tā, kā cik garš, tik plats!!! :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.