Pa binārā koda taku

Tajās reizēs, kad tiek izmēģināts kaut kas jauns, ir mazliet jāpaspēlējas. Jāpaeksperimentē, jāpalūkojas, kā varētu būt labāk, lai galu galā nesanāk tā, ka jau ar pirmo mēģinājumu tiek izbojāts “galaprodukts”. Tieši šī iemesla dēļ, veidojot binārā koda kaķi, paralēli veicu divus eksperimentus ar ziloņiem, lai saprastu, kā izskatīsies kaķis, ja darīšu tā vai citādi.

Te ir kā tajā jautājumā par olu un vistu. Kurš bija pirmais? Zilonis. Zilonis bija pirmais, bet kaķis.. kaķis pēc tam.
Te ir kā tajā jautājumā par olu un vistu. Kurš bija pirmais – vista vai ola? Zilonis. Zilonis bija pirmais, bet kaķis.. kaķis pēc tam.

Lai arī tekstūrplatīte, pēc uzcītīgas tās lietošanas, dažus no cipariem palaida brīvībā, proti, tie nobira, pirms tam paspēju izmēģināt vēl kaut ko. Paņēmu no mandalu ziloņa pāri palikušos krāsu toņus, izrullēju plānas jo plānas plāksnītes, liku kopā un veidoju atspiedumu, kuru attiecīgi pēc tam griezu, lai iegūtu pavisam gludu virsmu. Binārais kods mokume gane tehnikā.

Lai veiksmīgi izmantotu šo tehniku, ir jāizgatavo jauna tekstūrplāksne, proti, tāda, kas veidotu mazliet dziļāku iepsiedumu, pret kuru asmens, ja tas ir par seklu, nav diez ko saudzīgs, turklāt nevēlas atklāt krāsu slāņus.
Lai veiksmīgi izmantotu šo tehniku, ir jāizgatavo jauna tekstūrplāksne, proti, tāda, kas veidotu mazliet dziļāku iepsiedumu. Asmens, ja iespiedums ir par seklu, nav diez ko saudzīgs, turklāt nevēlas atklāt krāsu slāņus.

Tādas, lūk, tās spēlītes pirms binārā koda kaķa. Tagad jūs zināsiet, kā es mēdzu no punkta A uz punktu B caur punktu C iet.

Lai smuka un silta diena!

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Pa binārā koda taku”

  1. Izcili! Šoreiz tieši tas apraksts. Es lasu un man ir balta skaudība par to, ka Tu atrodi laiku tam visam… es tik ļoti esmu izslāpusi izcept kaut ko jaunu, paeksperimentēt, bet tajā brīdī, kad atrodas laiks, jūtos kā apmaldījusies, – ko īsti? Vēlmes ir tik daudz un recepšu kaudzes nesakārtojas rindā, lai zinātu, ar kuru sākt!
    Lai radošs un ražīgs laika piepildījums! Priekā!

    1. Kā atrodu laiku? Man laikam nav divu bērnu :D bet, ja būtu, es laikam tomēr meklētu vismaz vienu dienu.. lai gan pēdējā laikā plastikoju tikai vienu nakti un pusi svētdienas. Vairāk ne.
      Ja nevari izlemt, ko cept, saraksti uz lapiņām un izlozē ;)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.