Paciņā uz Aizokeāniju

It kā tā jau nebūtu gana, parādīs vēl vienu bildi.
Pagājušajā nedēļā, kad mūsmājās beidza ciemoties varen jaukais puisis no štatiem, ieraudzījis, kādas lietas es te darinu, noskaitīja: “Man lūdzu trīs! Manai mammai, drauga mammai un vēl viena drauga mammai. Tā pēdējā kolekcionē visu, kas ir ar ziloņiem. Varēsi?” To visu pavadīja žilbinošs smaids, bet es pretī vien varēju raidīt tādu izmisušo, turklāt ar vienu aci skatījos uz listi, kas piesprausta pie sienas: “Pfff…. protams.” Puisis gan teicās, lai es uz to dažādību neiespringstu (Kā tad! Un kā ar manu pārliecību?), visu vakaru turpināja dot finansiālus padomus, taču piekodināja, ka tos ieviest vajag tikai tad, kad būs jau saņēmis savus trīs ziloņus :D Viltnieks,ne? Taču apbrīnojams viltnieks, kurš vienā saulainā jūlija dienā sakrāmēja mugursomu, iegādājās tā saucamo vienvirziena biļeti un kopš vasaras māju tuvumā i nav bijis. Blandās pa Eiropu, plēš jokus un bauda dzīvi. Nav nekāds tūrists, bet gan ceļotājs. Studējis filozofiju un ekonomiku. Ar apbrīnu vien noskatījos, cik pacietīgi un ar patiesu interesi tika bildēti visi jūgendstila šedevri Antonijas ielas rajonā. Ik vakara smiekli un pozitīvā gaisotne mājās bija labākais iemesls, kāpēc pirms mājās iešanas neizmest krietnu loku, kamēr pa dienu uzkrātais stress izzudīs. Nebija vajadzības. Tas izgaisa tieši pirms ienākšanas pa durvīm.

Šis nu ir trešais zilonis, kas dosies uz Aizokeāniju un man tāds patiess prieks. Mani ziloņi pie labiem cilvēkiem dzīvo.

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Paciņā uz Aizokeāniju”

 1. Tev atkal ir sanākuši burvīgi ziloņi :) Un tavs viesis patiesi bija kā vitamīns C. Tik pozitīvu un vieglu cilvēku liekas nebiju redzējusi vēl nekad. Lai taviem ziloņiem aizokeānijā veicas :)

  1. Zini, es vēl tagad atceros, kā Kiri viņam pieglaudās :D Tik veikli atzīt par savējo… jopt! :D
   Nav dumjš kaķis, atpazīst labu cilvēku.

  1. Es zinu, Gaismiņ, zinu. Baltām ķepiņām.. Jau izdomāju, kā tas sauksies – Kni īpaši S.bridge. Taisīs to gaismas tiltu… gulēšu kādu citu dienu :D

 2. burvīgs! tu varētu izdot fotogrāmatu ar mieru nesošiem ziloņiem, kuri pie reizes veic krāsu terapiju.

  1. Paldies! Man savulaik bija doma visus ierakstus apkopot grāmatā. Esmu ko tādu jau sen darījusi, tikai tie nebija mani stāsti. Attiecīgi tiem klāt bija arī mūzikas izlase. Šiem klāt es varētu pievienot ziloņu foto albumu. Viss būtu labi un ideja mani aizrauj, bet tas ir vājprāta darbs. Nav liela maksla tādu mazu lapelītgrāmatiņu nodrukāt stila pēc… vajag tā gruntīgi un no sirds! Ja dara, tad dara.

  1. Es tā pamazām, pamazām.. galu galā pat Arābijas pussalā ir manu prasmju cienītāji un tas priecē. Zinu, ka Kanādā arī ir zilonis un 11 gab Indijā =) Viss pārējais vēl priekšā. Nesteidzos.

 3. ļoti skaits. vai tādu var dabū arī LV. ;]
  cik maksātu viens tāds brošveidīgs ??

  1. Tieši tādu nevar dabūt, jo es netaisu 2 vienādus ekzemplārus. Visi viņi ir brošiņveidīgi, ja vien kāds nav izvēlējies, lai tas būtu ar magnētu.
   Par naudu varam runāt aizkadrā (kni.virtuve (at) inbox.lv), taču šogad pasūtījumus vairs nepieņemu. Par naudu nevēlos runāt te, jo es nespraužu cenu zīmes klāt, tas bojā skatu un visu padara ārkārtīgi materiālu.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.