Padzīvosim silti un zaļi

Adīšana nomierinot. Tā tautā runā, turklāt, kad tāds mierīgs velc mugurā to, ko esi saadījis, ir ne tikai mierīgi, bet arī priecīgi un silti. Adītais zilonis pavisam nesen atrada sev lieliskas mājas un visa šī sakarā tā jaunajai saimniecei derētu klāt vēl kaut kas. Tā jau viss te sākas… ar vienu ziloni un turpinās ar papildinājumiem.
Auskarāķus šajā reizē stiprināju pavisam citādākā veidā nekā ierasts, kā rezultātā, to uzglabāšanai kastītes klātbūtne ir teju vai prasība. Kam jābūt, jābūt!

Izmērs: pats auskars 3 cm, auskarāķis pieliek 1,5 cm klāt.

Vēl pie šī zaļuma gribas izteikt sajūsmas saucienus madaracosmetics.lv komandai. Tā teikt – naktī iepirkos, šodien ap pusdienlaiku man jau visu piegādāja, turklāt, tik glīti sapakotu un vēl ar dāvaniņu, un ar roku parakstītu kartiņu. Kā lai cilvēks nepriecājas? Sīkums, bet tik patīkami! Paldies!

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Padzīvosim silti un zaļi”

  1. man kreņķis – noklīda adītā sprādzīte… mājās.. piesiespraudu pie blūzes (kā pirmajā vakarā) un viss – kā melnajā caurumā izgaisusi.. pat šampis vēl nebija atkorķēts…

    1. Kā jau mēs aizkadrā sarunājām, meklē rokā, jo es joprojām brīnos, kā stingrākā sprādzīte, kuru manas acis skatījušas un rokas taustījušas, var izkrist.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.