Par Knipinsku un virtuvi

Es esmu burvīga.
Man garšo džins ar toniku un Andalūzijas suņa Full English brokastis.
Tas ir viss, kas tev jāzina.

Par virtuvi. Vai esat ievērojuši, ka arī jūsu viesiem patīk uzkavēties tieši virtuvē? Tur, kur tiek jaukti dzērieni un gatavotas gardākās maizītes ar kūstošu sieru. Vēlāk būs sautējums ar gaļu, bet vispār, ja uznāks slikums, aizies pakaļ picai.

39 thoughts on “Par Knipinsku un virtuvi”

 1. Lūdzu, es vēlētos minkumētru tēju.
  Jūtos pagalam izslāpusi pēc mazām burv(est)ībām un vēja cukura vietā.

  P.S. Paldies!

 2. viens no jaukākajiem blogiem, kas pēdējā laikā blasīti /no “lasīt blogu”/
  lai vienmēr jauki tev!

 3. Sveika!
  Kā ar Tevi var sazināties? Nekur neatradu norādes uz ēpasta adresi…

 4. Fantastiski!!! kni stāsti bildēs ir vienkārši fantastiski! Trūkst vārdu… Katra bilde kā piedzīvojums! Priecīgs, laimīgs, saulains un mājīgs piedzīvojums! Ļoti skaistas un interesantas lietiņas top tavā virtuvē ;).

  1. Paldies un aicinu nākt ciemos vēl!
   Tēju sortimentam tagad varu pievienot arī to gardo balzāmu ar upeņu garšu. Tas baciļu aizbaidīšanai =)

 5. Fantastiski!!! kni stāsti bildēs ir vienkārši fantastiski! Trūkst vārdu… Katra bilde kā piedzīvojums! Priecīgs, laimīgs, saulains un mājīgs piedzīvojums! Ļoti skaistas un interesantas lietiņas top tavā virtuvē ;).
  +1

 6. Fantastiski!!! kni stāsti bildēs ir vienkārši fantastiski! Trūkst vārdu… Katra bilde kā piedzīvojums! Priecīgs, laimīgs, saulains un mājīgs piedzīvojums! Ļoti skaistas un interesantas lietiņas top tavā virtuvē ;).+1
  +1

 7. Esmu sajūsmināta par taviem darbiem!!! Diemžēl neesmu nekur tos redzējusi, tā teikt dzīvajā….
  Man ir sava lapiņa http://www.dollylolly.lv un es būtu pagodināta, ja tu piekristu, ka sadaļā – MAN PATĪK, es drīkstētu pievienot saiti uz šo eleganto vietu.
  Lūdzu sazinies ar mani, ļoti gaidīšu…

  1. Dolly Lolly =) Visi mani komplimenti arī Tev. Tieši septembra sākumā kādam draugam palīdzēju izvēlēties vienu no Taviem darbiem dāvināšanai.
   Liec droši!

 8. Esmu Zvejnieks. Pērļu. Te to ir tik daudz! Un jo dziļāk nirstu, jo vairāk atrodu! Bet es nemeklēju tās, lai paturētu. Vislielāko prieku man sagādā atrast un ieraudzīt, un vēl arī saprast. Jo paturēt iespējams vien to, ko varam noglabāt sevī. Garšas, smaržas, sajūtas… Starp citu, Tev ir ļoti garšīga kafija! Ieraudzīju uz galda kūpošu tasīti, un…pacienājos. Laikam jau biji to pagatavojusi pati sev, bet ceru, ka neņemsi ļaunā :)
  Vai vēlies, lai atstāju ko barteram?

 9. uzdūros Tavam blogam meklējot bildes. un jāsaka, ka ļoti patīk man šeit! ar tējas krūzi rokās, turpmāk iegriezīšos šeit biežāk. :)

 10. Sveika! :)
  Man arī ļoti patīk Jūsu zilonīši. Gribēju pajautāt, kur tos var apskatīt un iegādāties?

  1. Sveika, Gundega!
   Apskatīt laikam var tikai pie to īpašniekiem, bet citādi nekādi, jo viss top vienā ekseplārā un bodītēm tirgot nedodu. Citi jautājumi var tikt risināti kni.virtuve@inbox.lv

 11. Sveika, ziloņu pavēlniece!
  Ja es vēlos vienu ziloni pieradināt, no cik kafijas tasēm man nāktos atteikties, ja pieņem, ka viena tase=1Ls?

  1. Sveika, Andra!
   Viss atkarīgs no tā, kādu ziloni. (Sīkāk varu pastāstīt epastā) Vidēji no 10 – 12 kafijas tasēm. Pāris dienas jāpadzer tēja :D

 12. Labdien! Es vai ir iespējams iegādāties Jūsu darbus? Man interesētu zilo vizbulīšu auskari. Liene – 26380863

 13. Debestiņ, cik smaržīgas un garšīgas krāsas, raksti un noskaņas! Tik ļoti manas, ka pastaigājos kā pa savu sapņu pļavu un nebeidzu brīnīties un priecāties par skaistajām puķēm un to dārznieci. Lai Dieva dotā radīšanas mīlestība kņudina pirkstu galus, piedanco sirds pagalmu un atmodina ļaužu iemigušos sapņus! Paldies!

  1. Paldies! Izskatās, ka šie vārdi ietrāpījuši spama sadaļā un tur kādu brīdi nogulējuši, pacietīgi gaidot, ka tos tomēr atradīs. Paldies!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.