Par krāsām

Kas to vairs atceras.. to manu smadzeņu satricinājumu. Algas cipars, vienīgi tas atriebjas par laisko gulēšanu mājās, savukārt šīs gulēšanas laikā veiktie interneta pirkumi nes vienīgi prieku. Gan ZIB soma, gan kleitas. Beidzot pienākusi kārta tekstūrplāksnei Nr.2.

Atceļojusi no tālās Amerikas, tā beidzot tiek kārtīgi likta lietā. Ja pirmajā reizē to iemēģināju mokume gane tehnikā (jā, zinu, mēģinājumi netika atrādīti), tad tagad smalkāk veidoto plāksni ar izsmalcinātiem rakstiem nolēmu izmantot sutton slice tehnikai. Man vajadzēja aptuveni trīs stundas, lai aizpildītu 5 x 10 cm lielo (mazo?) plāksni ar sagatavoto plastiku. Košu. Košāku kā ierasts.

Jāteic, ka todien, kad saņēmu plāksni, biju mazliet vīlusies tieši tās izmēru dēļ, bet ko tur vilties, uzmanīgāk jālasa. Tā ir ļoti smalka, detaļas vēl smalkākas, kas visu aizpildīšanas procesu padara diezgan sarežģītu, jo, pievienojot nākamo krāsu, iepriekšējai ir tendence mukt laukā. Cīņa ar sevi, kur norēķināšanās notiek pacietībā.

Labs ir, pietiek runu, ziloņi!
Sākšu ar mierīgo flangu no sērijas: nē, nē, es nevaru iet dzert kokteiļus, mani ziloņi gaida. Ļoti gaida.

Nr.1 rezervēts Mis Braun.

Nr.2 rezervēts Santai.

Tad man nācās vienu dienu izlaist, lai svētdien ātri, ātri apdarītu visus ar sadzīvi saistītos darbus un atkal ķertos pie darba. Biju drosmīga un atvēzējos krietni. Tā koši.

Nr.3 rezervēts Sabīnei.

Nr.4 rezervēts Kirai.

Nr.5 rezervēts Elīnai.

Visi ziloņi pieejami (ja neskaita rezervēto) un katram no tiem ir iestrādnes, lai tiktu iekārti ķēdītē, bet, kamēr nav ielīmēts āķis, tie var kļūt par piespraužamiem. Vienu ziloni iespējams iegūt savā īpašumā, manā akvārijā iepeldinot 14 delfīnus.

Lai silti un priecīgi!

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Par krāsām”

  1. Būsi pirmā drosminiece un vēlēsies kādu no pavisam košajiem, pievienošu Tev dāvanā mazus, bet košus auskariņus ;)

   1. oo, tas ir tāds kārdinājums! piesakos uz to, kas trešajā bildē no augšas!

    1. :) Tik jauki, ka ļaujies! Rītdien nosūtīšu Tev epastu un sarunāsim tos citus sīkumus par stiprinājumiem un ziloņa saņemšanu.

 1. Cik šie skaisti! Tikai par vēlu ieskatījos, jo gribētais jau mājas atradis. Nekas, citu reizi.

 2. Kni, Tev atkal izdevies Bezgala Skaisti ! Piesakos uz ziloni kā putniņu nr.4, ja vēl brīvs un var uzsēdināt uz piespraudes :)

 3. Visiem viss sarezervēts un visi priecīgi apzināti!
  Apsveicu jūs ar jauniem ziloņdraugiem!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.