Par prieku, ne spīti

Vai esat kādreiz aizdomājušies, kāpēc sākat darīt kādu lietu? Kāpēc pievēršanās tai jūsos raisa tādu aizrautību?
Noskatoties video ar mūsmāju Ekonomikas ministra sniegto interviju Al Jazeera (sākot no 9:10), pat nosmēju, ka pēc tik cienīgas uzstāšanās es pat varētu sākt interesēties par ekonomiku ar tādu pašu aizrautību, kā savulaik izlēmu trenēties biatlonā un pāris gadus vēlāk par godu kādam jaunskungam iemācījos cept pankūkas (pat ja tās tā arī viņam nekad neuzcepu). Lai papildinātu šo sarakstu, nezinu, vai kādreiz esmu minējusi faktu, ka plastikot jau arī nesāku vienkārši tāpat aiz neko darīt, bet gan lai kādu dienu man būtu nodarbošanās, kuras laikā visa pasaule varētu stāvēt pie ratiem, savukārt es varētu cienīgi stāvēt blakus otram.

Pat ja smieklu līmenī, savelkot faktus kopā, sanāk, ka progresu manā dzīvē veicinājuši vīrieši, un tas, iespējams, nav tas labākais veids, kā augt, taču esmu ārkārtīgi priecīga, ka visu to šodien protu. Tāpēc domāju, ka šodien, domājot par saviem mazajiem un lielajiem ikdienas sasniegumiem un prasmēm, gribu paldies pateikt visiem, kas kādā veidā tās veicinājuši. Lai arī ko jūs kādu dienu izlemtu darīt sev vai kādam citam par prieku, lūk, būs atslēgas vārds – prieku. Dariet to ar prieku! Par prieku, nevis par spīti.

Lai priecīga nedēļa!

Published by

Kni

Love yourself more

4 thoughts on “Par prieku, ne spīti”

  1. Es vakar arī biju patīkami pārsteigta par mūsu ministra uzstāšanos, sevišķi atceroties Nasig spešal:) likās oho!

    1. Ekonomikai visticamakais nepievērsīšos, bet angļu valodas atsvaidzināšanas kursos gan sagribējās pieteikties.

  2. Njaa.. šī laba lieta. Ja tā padomā, cik daudz es savā pagātnē esmu sasniegusi “par spīti” kādam vai kādai.. Un tas viss protams ir vērtīgi un iespaidīgi, bet tagad sēžot savā šī brīža “bedrē” saprotu, ka laimes un prieka sajūtu tas tomēr nenes.
    Būs man beidzot jāiemācas darīt un sasniegt lietas “par prieku” man pašai un citiem. Proces poshol.. :D

    1. Līdz šai tēmai tikām aizkadrā joka pēc. Caur smiekliem tad arī secinājām, ka variants “par spīti” strādā kā rezultāta sasniegšanas posms, taču pēcgarša ne vienmēr ir tā labākā.. “Par prieku” variants arī pēc tam labi garšo.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.