Paskartītēm rudens

Mainās pilsētas, gadalaiki, telpa un laiks, atceļo jauni zīmogi un atstāj nospiedumus uz papīra. Ja gribētu skriet līdzi visiem nevietā lietotajiem modernajiem vārdiem, tad šī būtu jāsauc par kolekciju. Pilnīgas muļķības. Parasta spēlēšanās ar mēģinājumu trāpīt precīzi.

Priecīgu rudeni, mīļie!

Rakstiet vēstules un zīmītes, slēpiet tās kabatās.

Lai silti!

*Zīmogi iegādāti TIGER veikalā. Pielietojums ir visnotaļ viltīgs, un tas, kādu rezultātu iegūsiet jūs, atkarīgs no jūsu pašu veiklības un asprātības.

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Paskartītēm rudens”

  1. Ha, ha, ha…Tev un manai jaunkundzei vienādas rotaļlietas :) Bet rezultāts gan atšķiras, viņai pārsvarā sanāk džungļi un cik esmu novērojusi, tad process jeb rotaļa prevelē (zinu, Tev patīk jokvārdi) pār iznākumu.

    1. Klau, kad man šitas trakais skrējiens beigsies un tas būs tūlīt, tūlīt, ja ne lipināt, mēs varētu uzrīkot zīmodziņu vakaru vai pēcpusdienu. Ir tik ļoti, ļoti, kā tie mazie visu šo taisa. Kad biju Kalnciemielā, pat pa kluso nospēru, nu labi, vienkārši paņēmu, jo bērns neņēma, uz dullo saspaidītu lapu. Tādi džungļi, tāda migliņa un daži tādi izteikti objekti.

    2. Tikko parādīju šīs pastkartes savai jaunkundzei un par atbildi nosmējos gar zemi – Kas tur ir? Āāāā…. Es tos uzzīmēju?

      1. Mazais prātvēders Tev izaudzis. Gaidīs ciemā un tad paskatīsies, ko jaunkundze uzzīmēs.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.