Paspēt līdz pasaules galam #12

Liekas, ir pagājis jau krietns laiks, kopš turu jūs badā. Ziloņu badā. Ja tā turpināšu, tad visticamākais varētu sākties ziloņapetītes traucējumi. Lai kaut kādā veidā uzlabotu situāciju, šajā nedēļas nogalē beidzot piesēdināju sevi pie galda, ieliku rokā plastiku un nazi, un nostādīju fakta priekšā, ka šis nu ir tas brīdis un tā diena, kad ir laiks atsākt.

Ņemot vērā faktu, ka pasaules gala datums ir atcelts un vispār, kā redzēju kādā karikatūrā, Maiju kalendāra darinātājam vienkārši aptrūkās vietas, lai ieskrāpētu pārējos gadus, tad laika mums atliku likām un iespēju uzdarināt vēl kādu Indijas sērijas ziloni – cik uziet.

Šis indietis ir mazliet citādāks nekā pārējie, jo tas ir pirmais, kurā nav ietverti tik pierastie un tradicionālie vijumi. Tas ir ar pērlēm šūdinātu deķīti, kuram, ziemai iestājoties, ziloņpuiks būtu jāsilda.
Tā kā šī ziloņa topošajai saimniecei Indija nav sveša, kā arī viņa biežāk atrodas debesīs, tad piesātināti zilā krāsa būs tieši laikā, bet košais krāsu salikums vēl tikai paspilgtinās viņas dzīvespriecīgo dabu.

Priekā!

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Paspēt līdz pasaules galam #12”

  1. Brīnišķīgs!
    Tieši nesen pārskatīju datora mapi “iedvesmai”, kur krāju dažādus interesantus attēlus un domu fiksējumus dienām, kad apkārtne šķiet pelēka. Vairāki ziloņu attēli tur jau bija, nu pievienoju arī šo :)

    Sveicieni no starojošā ziloņa majām!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.