Paspēt līdz pasaules galam – brāķēts eksperiments

Bija dziļa nakts no sestdienas uz svētdienu, kad izdomāju, ka vispār derētu uztaisīt kaut ko sev. Raksts man bija, turklāt paredzēts citādākam piegājienam, tāpēc izmēģināt tik ierasto darīt ne tā, kā ierasts, bija labs arguments. Lieki piebilst, ka pirksti zīmējot bija varenāki kā lipinot, tāpēc pavisam oficiāli šis tika pasludināts par eksperimentu/brāķi. (zilonīt, aizspied ausis!)

Kur tieši ir brāķis? Ir tā, ka es varētu pusvakaru sēdēt un norādīt uz tiem sīkumiem, kuriem visiem būtu jābūt citādākiem, bet tie ir tādi, kādi tie ir. Iespējams dziļā nakts un visu spēku izlikšana Unei domātajā indietī, mani bija darījusi vāju, taču ir apņemšanās šo pašu ziloni atkārtot vēlreiz, tikai ar mērķi to uzdarināt tādu, kādam tam bija jābūt.

Labu miegu, košu rītu!

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Paspēt līdz pasaules galam – brāķēts eksperiments”

 1. man prieks, ka tu esi padomājusi arī par sevi, pat ja tas ir brāķis (tu to saki, ne es), toties ļooooti smuks brāķis… brāķis, kas tevi neapkaunos (vīi, cik tas dīvaini skan), nu, jā, ša vai tā cienīgs brāķis ir ļoti laba nominācija!

 2. es sev šitādus brāķus veselu kaudzi gribētu! :D

  un es labprāt gribētu atkārtojuma ziloni sev! dikti raksti tīk!

 3. un no ķircinātājbildes tieši šis man likās visskaistākais, nodomājot – cik gan feini tajā kombinējas tie vairāki motīvi rakstā. un piparmētras ar šokolādi ir konfektes, kuras var ēst un ēst, nekad neapšķebinās.:)

  1. ehh, man ar pirmā doma par šokolādi ar piparmētru.. Njammm.. :)
   Skaistulis brāķēns!

 4. Tieši šis man šķiet visburvīgākais no indiešu sērijas. Esmu apburta. Un tā lāsīte uz pieres..mmm..:)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.