Paspēt līdz pasaules galam: special edition

Man šķiet, ka esmu diezgan pacietīga, lai neteiktu, ka dažreiz pat pārāk, taču ir lietas, kuras nekāda pacietība neņem pretim. Man netīk, ja man neatbild. Ja es jautāju, bet man neatbild. Tas ir jebkurā ikdienas situācijā. Pat nav tik ļoti svarīga tā atbilde (kas tiks atbildēts), kā pats process, turklāt vēl jo vairāk, ja atbilde pirms tam tikusi prasīta no manis un esmu to sniegusi.

Visu rezumējot, gluži kā rudens pārkrāso lapas, arī es pārkrāsošu ierasto lietu kārtību un šoreiz darīšu pa savam. Indiešsērijas zilonis, kas vēl pirms nedēļas bija eksperiments, nu ir tapis tāds, kādu man to patiešām gribētos redzēt. (Salīdzinājumam skaties mazo foto.) Par to, kā top šāds zilonis, var pastāstīt Zazezu, jo šķiet, viņa pagaidām ir vienīgā, kurai esmu ļāvusi sēdēt blakus un skatīties man uz pirkstiem.

Iespēja pie tā tikt ir ikvienam no jums.
Kas jādara? Jāraksta e-pasts uz kni.virtuve@inbox.lv, jānosauc sava cena un trīs teikumos jāpamato, tieši kāpēc Tev jādod iespēja pie šī ziloņa tikt. Kāpēc nedodu par velti? Jo tad, kad jums dod kaut ko par velti, 90% gadījumu, jūs nenākat tām lietām pakaļ. Tā, lūk! Nosauc savu cenu, pamato un zilonis ir Tavs!

Pārspīlēt ar cipariem nevajag, augstākās cenas nosaukšana vēl negarantē pozitīvu rezultātu. Tiem dažiem teikumiem noteikti būs liela nozīme.

Veiksmi!

Savus piedāvājumus varat iesūtīt līdz rītdienas 17:31.

Published by

Kni

Love yourself more

3 thoughts on “Paspēt līdz pasaules galam: special edition”

  1. Bet vai tad šis “brāķis” nebija paredzēts tev pašai????
    Zin, piebilde par dažiem īpašajiem teikumiem, iespējams, samulsina daudzus gribētājus… mani arī, jo nespēju iedomāties, ko vēl lai pasaka pie visa tā, kas jau pateikts… Tāpēc šoreiz nepiedalos… :)

  2. perfekcionisms – ļoti pazīstama kaite… nezinu vai pret to ir pote vai jelkad iestājas imunitāte..
    burvīgs lopiņš un vēl manās krāsās!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.