Pastāsts

Varbūt šis nebūs piemērotākais stāsts svētdienai, taču visu nedēļas nogali manī mājojošais slinkums (piedodiet, es plastikai neesmu pieskārusies jau 2! nedēļas) neļauj darīt neko prātīgu.

Atzīstos, man vakardien vakarā sagribējās paniekoties ar cigaretēm. Nebiju to darījusi sazin cik ilgi, taču vakardien vakarā dīdošais sātans aicināja piešķilt uguni. Tā kā es nesmēķēju un cigaretes pieliekamajā neglabāju, tad loģiski vēlmes apmierināšanai tās ir jāiegādā. Devos uz Narvesenu un tā pailgāk uzkavējos skatoties uz baltajām paciņām. Kā par spīti tās tik tālas un tālumā man ir nevis ērgļa, bet gan kurmīša redze. Izdarīju izvēli un jaunkundzei aiz letes noskaitīju: “Mazo Parlament paciņu, šķiltavas un Orbit.” Meitene, kas visticamākais bija tikai pāris gadus vecāka par mani, noskaitītajam tekstam pretī izvirzīja citu prasību: “Dokumentus gan vajadzēs uzrādīt.”
Nu ko nu tur mulst, smaidu un saku, ka uztveršu to kā komplimentu, lai gan atklāti sakot, man ar manu vecumu nekad nav bijis problēmu. Citiem gan. Man ir skaistākie gadi! Lūk, smejos un sniedzu pārdevējai autovadītāja apliecību. Tajā mirklī smejas arī viņa =) Un kā Tu nesmiesies? Viņa kļūdījās apmēram par 8 gadiem =)

ŠAUBU NAV! Man vecums nāk tikai par labu!

P.S. Tiem, kas tagad satraucās par to, ka esmu sākusi niekoties ar cigaretēm, varu izstāstīt, ka pēc pusnopīpētās cigaretes, man jebkāda vēlme turpināt pārgāja. Esiet mierīgi, man joprojām kaitina cigarešu dūmi un to smaka.
P.S.2. Manī mītošais žīds ir pārāk spēcīgs – 2 Ls par cigaretēm! Johai! Smēķētāji, jums nav žēl naudas?

Mūzika zināma, bet man tik ļoti tīk jauniegādātais soudtrack disks. Lai skan arī jums!

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Pastāsts”

  1. Vajag pamēģināt ūdens pīpi – nav tik kaitinošas smakas, un pats process daudz patīkamāks. Un ķiršu tabaka ir tiešām kā ēdama (giggle)

  2. olala. kaut kādas smēķešanas zvaigznes aktualizējušās. man – rūdītai nesmēķētājai – vakar bija sajūta, ka vajag. žīds manī laikam ir vēl spēcīgāks nekā Tevī – neiegādājos. un es jau nemaz nemāku pīpēt. bet kaut kas tur ir. varbūt iedomāta miera osta?hmm.

    1. Tabakas sātans :D
      Bet citādi nekā tur nav. Viegls reibonis, kas veikli iziet un iedomas par kaut kādu tur nervu nomierināšanu. Muļķības! Mati ož, rokas tā pat… vī, samīļo žīdu, kas Tevī mīt =) Viņš ir labs. Es jau laikam vairāk būtu priecājusies, ja manī mītošais žīds būtu skaļāk runājis, kad es sagribēju 2 jaunus CD iegādāties. Vajadzēja tomēr ar vienu aprobežoties, bet ne, man divus vajag!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.