Patiešām nieki

Plastikoju un skatos kino.
Biju noskatījusies Happythankyoumoreplease, noskatījos arī A Single Man. Kļuva vēsi un vajadzēja sadabūt vēl kādu filmu, jo naksts ir gara un sānam kaut kas ir jāskatās.
Atcerējos par visai salkanu gabalu ar Džudas Lova dalību.
Palika karsti.
Skatos un vairs nevaru paplastikot.

P.S. Šodien stokmanī stāvot rindā, pirms manis bija sieviete, kura bija aizmirsusi nosvērt visus dārzeņus, kas viņai groziņā bija. Kasiere pacietīgi, turklāt vēl mierinot satraukto pircēju, ka nav jau nekas traks, svēra visus dārzeņus un skaitīja klāt pirkuma summai. Arī es centos ar frāzi “Nekas, nekas, nesatraucieties, katram var gadīties un aizmirsties” izrādīt sievietei, ka patiešām tas ir nieks.

Kad svēršanas procedūra bija galā, sieviete norēķinājās, savukārt es kasierei sadūšojos pateikt ko jauku. Patiecu, ka man patiesībā tāpēc vien patīk iet uz stokmaņa pārtikas nodaļu, ka tur pārdevējas un kasieres tik jaukas un liekas, ka tā ir vienīgā vieta, kur laipnība nav uzspēlēta. Turklāt tieši šodien man radās sajūta, ka arī cilvēki, kas turp iet, ir laipnāki nekā sarkanā vai zilā nosaukuma bodēs.

Kasiere atplauka smaidā un es viņai smaidīju pretim.
Priecājos, ka sadūšojos pateikt to labo, ko parasti izjūtu ejot tieši uz to bodi.
Šī nav reklāma, es tur eju katru reizi atpakaļceļā no tirgus. Tāds maršruts, vai zinies.

Tagad gan – Džūda un ziloņi.

Foto: http://happybirthdaycelebrity.tumblr.com/post/307321123/happy-37th-birthday-jude-law

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Patiešām nieki”

 1. :) man Ventspilī pie mājām ir mazais “Top” veikals. man patīk tur iegriezties, jo pārdevējas jaukas. Vienīgi uz viņām gan bieži bļauj pircēji par lietām, kuras viņas nevar ietekmēt. Un es vienmēr kaut ko jauku pasaku viņām. Nebiju ilgu laiku bijusi un izrādās viņas ievēroja, visas bija ap mani un teica, kā manis pietrūkst, jo nav cilvēku, kas saka kaut ko labu, visi tikai sūdzas! :)

 2. es paresti nekūstu no aktieriem, dziedātājiem, utt…. bet no šīs bildes es kūstu :D sagribējās pat karsto šokolādi uz tādu skatoties :D
  labi – par tēmu, paldies par ideju 2 jaunām filmām :)

  1. Es tak saku.. palika karsti. Tāds siltums un vēl nav tik dārgi kā centrālā apkure, turklāt iedarbīgāk :D

 3. Man vienā brīdī (arī) Džūda sāka nepatik – pārāk salds un filmas, kurās šis arī tādas saldas… līdz iepatikās viņs atkal filmā Okšķeris. Okšķeri šad tad noskatos atkal un atkal lielisko aktieru (Michael Caine, Jude Law,) un saspēles dēļ. Iesaku!

  1. Okšķeris? Originālais nosaukums?
   Es viņu sen nebiju redzējusi, bija prieks satikties.
   Ir taču tādi cilvēki, kurus ikdienā redzēt negribas, bet tad, kad satiec, priecājies. Man ar viņu ir apmēram tā.
   Filmu uzmeklēšu. Paldies!

 4. bāc! Tā filma (okšķeri) ir dievīga!!! Redzēju uz lielā ekrāna un no 1s līdz pēdējai sēdēju ar pavēru muti…joprojām nesaprotu kā var uztaisīt veselu filmu tikai ar diviem aktieriem un vienu dialogu, kas neapnīk. Tā taču ir tā pati filma!!?? Noteikti noskaties un pēc iespējas ātrāk! Man gribas zināt kā tev patika :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.