Plūmju mežģīnes

Bija jau krietni pavēls, kad beidzot sestdienas vakarā pēc tam, kad biju pieklājīgi izlikusi ciemiņus no mājas, piesēdos pie galda, lai sāktu kaut ko darīt, lai zaudētu laika izjūtu un attaptos pret rītu.

Likās, ka visi ierastie mežģīņu raksti kļuvuši vēl mazāki, vēl sīkāki un grūtāk savaldāmi. Biju atvēzējusies ar pārāk mazām detaļām, taču polimērmāls nav nekāds papīrs, kur par mazu uzvilkto svītru var tā vienkārši izdzēst. Nekādas dzēšanas, bija jāturpina. Un es turpināju ar. Katrā ziņā, ja kādu interesē, tad četros no rīta vēl īpaši gaišs nav.

Un tagad, lai atšķaidītu visu nopietnību un rakstu sarežģītību, man jāsaka, ka zilonis tapis sadarbībā ar spinātu, gurķu, mazsālītu gurķu, tomātu, bazilika, kinzas un liellopa gaļas salātiem un Tērvetes alu.

Lai garda diena!

Published by

Kni

Love yourself more

9 thoughts on “Plūmju mežģīnes”

 1. Tomāti, baziliks un liellops zilonim gājuši tikai labumā.
  Klusu apbrīnoju. Skaļi applaudēju.

 2. Uzvējoja septembra dzestrums, acu priekšā rīta rasa un zālē skaritušas plūmes. Skaisti.

 3. Piesdleedzos virtuvei 9:07 nekaa jauna nav… peec tam skatu Twitteri, Kni ir ko uzskriceleejusi … un tad atcereejos, ka jaunie ieraxti top plks. 9:09 :)
  Bet nu shitais baigi caku cakaam apviits! Tu taads kaa zirnekliitis, kursh auzh savus tiiklinjus un raxtinjus :)

  1. Līgu, visi ieraksti tiek sagatavoti vai nu svētdienā, vai arī pirmdienā, un tālāk “publicējas” paši, tieši tāpat kā paziņojumi Tevis jau pieminētajā twitterī.

 4. ..un zinot, cik tas Ziloņbērns ir liels (lasīt, maziņš), mani (kārtējo reizi) pārņem neviltota apbrīna. Teikšu kā ir: tas ir ģeniāli.

 5. Es arī skatoties par mikroskopu nodomāju :D Draudziņ, Tu esi super un zilonis super! :)

 6. Es pie darba pieliku vergu mikroķirurgu :D Lampa ar palielināmo stiklu man ir, taču tās palielināmā stikla “īpašības” izmantojusi neesmu vēl ne reizi.
  Paldies par jūsu komentāriem!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.