Pog pog, kādam būs jaun pog

Kad parādīju Viņam to ziloni, kā tagad atceros, Viņš teica: jauks. Tā vienkārši jauks un iespējams, tas nozīmēja, ka nu .. nekas īpašs. (To es izsecināju pati, protams.) Riskējot, tomēr ņēmu un uztaisīju tieši tādas pašas “jaukas” apročpogas, bailīgi atrādīju un tad nolēmu – ja patiks, teikšu, ka tās taisīju Viņam, jo tā ir patiesība. Ja teiks, ka jaukas, teikšu, ka eksperiments un noklusēšu, ka Viņam. :D
Ja jūs zinātu, kāds bija mans atvieglojums, kad ieraudzīju šito: “Ingu! tās nav pogas, tas ir briljants!” =P Vienmēr desmitniekā trāpīt nevar, lūk, un ar to ir jērēķinās.

Kāda bija jūsu pirmdiena?

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Pog pog, kādam būs jaun pog”

  1. citējot Love actually premjerministru – ar ko te ir jāpārguļ, lai tādas dabūtu? Man VAJAG! (Tincii aiziet šņukstēt, jo saproti, ka pogas jau ir pie īpašnieka un uz tādām pašām var necerēt)

    1. Mēs jau varam sarunāt kādas citas. Detaļas var dabūt piemājas bodē.. tā kā.. nav tik traki un nebūs ar nevienu jāpārguļ. :D

  2. Tikko svaigi pārnācu no filmas “Karaļa runa”. Visu laiku baidījos, ka nepaspēšu redzēt, jo gribēju iet kopā ar tēti, bet šamais dikti uz Rīgu negribēja braukt. Bet nu atbrauca un filmu redzējām kopā! Man patika :) Tādi forši konservatīva un spārnos mazliet paceļoša, tieši tāda kādu biju iedomājusies….un tētis sēdēja blakām, man laime pilnībā šodien! :))
    Ceru, ka Tev arī! Pogas skaistas :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.