Purpurpunkts

Labrīt!
Ha, šo te noteikti neviens negaidīja, ka es tik agri un ka es vēl kaut ko rakstīšu. Agri jā, bet rakstīt gan nerakstīšu, jo līdz rakstiem būs jāpaciešas, kad lielie darbi būs apdarīti un varēšu pievērsties ikdienas vērošanai, izbaudīšanai un tālākai iztirzāšanai. Kamēr darba līdz un pāri kaklam, jāskatās uz darba augļiem.
Liekas, ka šie abi darinājumi nu gan ir kā finišs violetajai mellenīgajai sērijai, jo esmu izsmēlusi no šī raksta maksimumu. Ir tapuši vairāki ziloņi, broša gan tikai viena, taču iepriekš pamanījos uzziedināt vēl pārīti.
Ziemeļpolā svētku laikā būtu laiks smelties jaunas idejas un attīstīt pīņu ideju.
Ārā putinot… ui, es labprāt paliktu te siltumā. Paliktu, bet nepalikšu.

Lai jums sniegoti skaista diena!

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Purpurpunkts”

 1. zini, es atkal aizmirsu, cik ziloņus Tev vajadzētu priekš tās bildes, ko Tu biji iecerējusi, bet pilnīgi noteikti Tu to varētu dabūt gatavu, ja īstu ziloņu vietā bildi sakomplektētu no visu savu radībiņu fotogrāfijām. Turklāt beidot varētu apskatīt VISU, ko esi saradījusi. M?

  1. 342!
   Fotokolāžu fane es neesmu un man pat fotorāmja nav. Ja arī kādreiz apkopos foto, tad tādā kā grāmata. Pie sienas ne, nav brīnums, ka tas audekls manā mājā balts stāv un tas joprojām balts tik labi izskatās!

 2. visu cieņu purpuram!
  esgan katru dienu ieskatos virtuvē, vai tik nav tapis kas sarkanmelns :)

  1. Jā, jā, man jau ar tiek regulāri atgādināts par sārti melno.. tikai problēma atkal tāda, ka man tak neiet kopā šitie toņi :D gan jau ies.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.