Rīta migla

Ir dzirdēts kādu sakām, ka kaut kam nebija jānotiek. Tā gadījās. Bieži dzirdēts? Tad pieliekam klāt tam “bieži” vēl vienu “gadījās”.

Gatavojot krāsu kam citam, uz mirkli apstājos un paskatījos, kas tad varētu sanākt. Paņēmu adatu, uzvilku zīmējumu, paņēmu nazi un paskatījos, kas atklāsies. Tā burvība! Tas mirklis! Tā vieglā migliņa!

Nebija vairs divu domu, ka krāsu jaukšanas vairs nebūs un ka šis, kam nebija jābūt, būs. Brīnišķīgs zilonis un mazauskari, kas labprāt būs Tavi. Vai arī Tavi. Paši izlemiet, ja?

Matemātika īsa: zilonis deviņi delfīni un mazauskari ar glauniem āķiem – četri delfīni.

Bet citādi šodien brīvdiena. Lai smuka tā!

Published by

Kni

Love yourself more

13 thoughts on “Rīta migla”

 1. Ak, šis ir viens no tiem, kuru ieraugot, uzreiz gribas celt abas rokas un kājas un teikt – Mans! Bet tā kā delfīni tieši šobrīd vēl peldas siltākos ūdeņos, papriecāšos vien ar acīm.
  Lai burvīga brīvdiena! :)

 2. Savējiem es mēdzu dot arī uz krītiņa, bet tas tā.. es jau ar tāda esmu: ja nav, tad nav.
  Saulespogai paldies, sasmējos :D Un vispār toreiz, kad zvanīji un nosauci savu vārdu, es brīdi domāju, kas tā tāda ir :D iesauku laikmets.

 3. Taa kaa man shobriid ir pavasaris ne tikai galvaa, bet arii kaklaa, tad slonis man tieshi uzreiz asocieejaas ar riita rasu, miglu!!! ROMANJKJIKA :*

  1. Paldies! Stāsts par OMG. Braucu trolejbusā, iekāpj jaunieši un kaut ko savā starpā apspriež, un tad meitene no šī bara tā arī paziņoja: Ou.. Em.. Džī :D Sākumā nesapratu, pēc tam sasmējos. Nekad nebiju no latvieša mutes to dabā dzirdējusi.

 4. Labrīt, šajā saulainajā rītā! :) Vai var vēl celt roku pretī auskariem?

 5. Es, es! Man tiešām nevajadzētu (būtu jākrāj jauniem zobiem), bet es tik un tā gribu. Ja šim zilonim nāk pretī, delfīni nepeld atpakaļ?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.