Griezums

Pirms gada vai diviem būtu tā: veidoju sarežģītu rakstu, bet visu, kas rodas veidošanas procesā, samīcītu viendabīgā masā un to viendabīgo masu, kas būtu savādā krāsā, pieliktu kastītē pie citām masām no citām reizēm. Protams, lieliski, ka ir iespēja uzjaukt tādu toni, kādu neizdosies uzjaukt citā reizē, taču kam to vajag, ja visu daili padara par vienkārši savādu toni?

Tieši šajā brīdī kārtējo reizi jāsaka paldies Alisei Štropelai (Alice Stroppel) par tehniku, kā starpposma materiālu likt lietā, turklāt skaisti likt lietā.

Ja neatvēzējies kaleidoskopam, tad ir iespēja tikt pie daļiņas no kaleidoskopa, kas ieslēpusies starp melnajiem slāņiem.

Zvejniecība: zilonis un auskari ansamblī 15 delfīni. Ja kādai kārojas tikai auskarus, vai arī tikai ziloni, tad būs jātaisa atklātās aizmuguriskās vienošanās, sak, sarunāsim visu atklāti aiz muguras.

Bet visādi citādi, tējotāji kafijotāji, lai jums silti!

Published by

Kni

Love yourself more

9 thoughts on “Griezums”

  1. Es – Es – Es uz ziinoliiti :) Taa kaa pazudushais deels ir tieshaam pazudis, tad Es – Es – Es gribeet shito, bet tad ne uz DE adresi, bet uz LV …:)

    1. Līgu, izskatās, ka ar galiem, lai gan nekas jau vēl nav beidzies un es naivi ceru, ka atsūtīs atpakaļ. Pirmā negatīvā pasta pieredze :(

    1. Zilonītis ir pie saimnieces, bet, ja ļoti gribas, es varu ko līdzīgu sadomāt, jo raksts mazliet mainās ar katru griezienu.

  2. ak laimīgā saimniece…
    Man nu dikti gribētos to līdzīgi sadomāto. Vai ir iespējams jamu pa nākamnedēļu sadomāt?

  3. Jaani, jaa saimniece buus laimiiga, tici man un arii lepna ko taadu neesaat :) :P :) Bet nu gan Kni sadomaas, Tev ko tikpat uzrunaajopshu :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.