Šokolādes miegam – express.foto

Tāds veiklais foto šokolādes miegam.
Jūs paguliet arī par mani, jo es te paspēlējos ar kombināciju: kafija + saldējums, kā rezultātā rādās, ka miegs līdz 3 rītā nav gaidāms. Lai nu kā.. jāpalūdz piedošana gan ķermenim, gan ārstam – abi divi iesaka gulēt. Gulēšu pēc divām nedēļām, bet jūs pagaidām mielojieties, draugi!

Published by

Kni

Love yourself more

6 thoughts on “Šokolādes miegam – express.foto”

 1. Aij, aij , aij – tas izskatās tikpat kā ēdams – kā marcipāna gardums!

 2. Mmmmmmmmmmmmmm… Tāds niķis iestrādājies – kā “ieeju” datorā,tā skatos, kas Kni virtuvē jauns… Iepriekšējo nakti atbraucu no zelta rudens baudīšanas un kā šos ieraudzīju, tā saskrēja pilna mute siekalām… Neatlika nekas cits kā meklēt mājās īstu šokolādi… Pirksti kļuva lipīgi, acis no laimes aizmiglojās un ķermenī ieplūda šokolādē esošais laimes hormons… Neko nevarēju uzrakstīt… Tagad gan mēģinu, bet jau jūtu šoko garšu :-))) Tik kārdinoši, siltibrūni, rūgtensaldi šis zilonis ar draugiem izskatās!!!!!!!!!!!!! Šokozilonīgais laimes hormoniņš…
  Nu, Kni, Tu jau saprati,vai ne? Vienkārši SUPER!!!

  1. Paldies!
   Man jau dažkārt šķiet, ka jāiet sadarboties ar Gustava šokolādi vai arī Laimu, lai gan gājiens garām “Laimas” fabrikai man vienmēr uzdzen nelabu dūšu. Iešu pie Gustava =)

   1. man jau nav nejausmas ko tu man esi uzmeistarojusi. droši vien arī tas ir super smuks. :)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.