Stafete

Un tā vienmēr. Ik reizi, kad izlemju paklusēt vai noslēgties, iedvesma atgriežas un runājamais ir klāt, vai arī kāds vilina runāt. Taču pieklājības pēc vismaz solījums jātur.
Dienas pārsteigums ir saite, ko atklāju statistikas daļā. Beāte kāda cita pamudināta spēlē spēli – stafeti ar jautājumiem, uz kuriem atbild blogeri, kurus viņa nosaukusi savu atbilžu beigās. Pavisam mistiskā kārtā starp tiem biju arī es, tāpēc, lai posmu neaprautu, te būs septiņi jautājumi un manas septiņas atbildes. “7 lietas par mani”. Pirmais un pēdējais – tā to sauc.

1. Kas ir pirmā lieta, ko tu iedomājies, kad piecelies no rīta?
Jau??? Nē… Lūdzu, lūdzu nē! (roka pavisam veikli, veicot pāris manipulāciju telefonā, dāvina vēl 10-15 minūtes miega).
2. Pirmā lieta, ko tu pamani pretējā dzimumā?
Seja, mati, pleci.
3. Pirmā lieta, ko ņemtu līdzi uz neapdzīvotu salu?
Sērkociņi?
4. Kas ir pēdējais, ko tu apēdi?
Krāsnī cepts ķirbis ar sviestu un ķiplokiem, selerijas sakne un kālis. (Cepti kopā ar ķirbi)
5. Pēdējais cilvēks, ar kuru tu runāji pa telefonu?
Brālis.
6. Pēdējā filma, ko tu noskatījies?
Tikko pabeidzu skatīties.
Conviction.
http://www.youtube.com/watch?v=NrPtr0aQx3s
7. Pēdējā grāmata, ko tu lasīji?
Tikai lūdzu bez ķiķināšanas. Bērnu grāmata ar ģeniālām ilustrācijām.
Roland Dahl “James and the Giant Peach”.
Stafeti lūgtu pārņemt Rudu, Priedesfaunai, Unei, Agnesei un Signim. Un vispār Hofmanis pārāk ilgi klusē.

Published by

Kni

Love yourself more

10 thoughts on “Stafete”

  1. Tev kā wanna.be.blogger tiek ļauts! Uz priekšu!
   Ja ir kāds, kurš vēl kautrējas (es saprotu, šis teksts ir īsāks par iepriekšējo) – droši! Izpildieties =) Būs jautri!

  1. Der! Man jau patiesībā bija mazlietiņ neērti likt cilvēkiem atbildēt uz tik tukšiem jautājumiem. Būs vien Dinai jāpiekrīt, ka tie izskatās pēc “7 nesvarīgas ziņas par mani”. Ideja laba, bet izpildījums planktonisks.
   Ja Gaisma manu piebildi uztvēra kā dzēlīgu, tad droši vien tā arī bija. Nevarēju saprast, kāpēc cilvēki labprāt atbildētu uz tādiem planktonjautājumiem. Tā lūk!

   Palasām labāk, ko Signis sarakstījis.

   1. FYI Šī stafete saucas “Pirmais un pēdējais” nevis “7 lietas par mani” . “7 lietas par mani” bija tā, kuru uzsāka pirms ~2gadiem , tur tad arī citi jautājumi

    1. Ak, lai būtu “pirmais un pēdējais”. Saķeršanos par to, kāpēc uz to var atbildēt tikai blogeri, tas nemazinās. Nemazinās arī mazo saķeršanos par tēmu, kāpēc Kni (maita tāda :D) nav nosūtījusi 10 iedvesmas avotus (nu jau ir nosūtījusi) utt. Bet paldies, Beāte!

 1. Man būtu paticis – 7 lietas, ko daudzi par mani nezina, piemēram.

  Ha, bet Kni, šo Tu aizpildīji, bet manu lūgumu ne Tu, ne Dina… Tas man jāsaprot kā – vēl sliktās par 7 nesvarīgām lietām? :p

  1. Redzi, šito var aizpildīt piecās minūtes, bet, ja Tu vēlies, lai es Tavam lūgumam veltu, piedod, sū 5 min.. tad es to varu izdarīt kaut tagad. Nez kāpēc es ziloņus netaisu 1 gab. vienā vakarā… jo es gribu, lai ir īpaši, bet, ja Tu uzskati, ka negribas, lai ir īpaši, tad es jau atbildēju uz Tavu jautājumu.

   Turklāt man nav iedvesmas. Tā nāk un iet. Vakar bija, šodien nav. Rīt nebūs, parīt varbūt būs. Jau otro nedēļu mēģinu plastikot. Nu nav! Genoht, kirdik un publika gaida. Ko man, nošauties?
   Tas, kurš nāk un lasa jau no paša sākuma, tak redz, ka es pēdējā laikā neko jēdzīgu pat uzrakstīt nejēdzu… tāpēc labāk nevajag.

 2. Man liekas, ka iedvesma nav vienīgā, kas uzmetusi lūpu, šķiet, ka tā kopā ar ironiju aizgājusi kaut kur jandalēties! :P

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.