Sūdu būšana

Ja kādam pie sevis gribēsies varbūt kārtējo reizi pateikt, ka Kni no sūda uzbūrusi ierakstu, tad šī ir īstā reize un pat nebūs melots.
Saules stari šajās divās dienās pamanījušies Rīgu izgaismot pilnībā un, ja vēl ir kaut viens, kurš domā, ka pirmie pavasara vēstneši, kas izspraucas no sniega, ir sniegpulsktenīši, tad ir pēdējais laiks pārstāt sevi maldināt, jo tie nav mazie baltie ziediņi. Tās ir suņu kakas! Tieši tā. Visu izmēru nokrāsu tās izspraukušās no sniega un vēsta par pavasara tuvošanos, proti, sniega strauju kušanu.

Ja vēl pirms divām nedēļām bija jāuzmanās, lai nenoliktos uz ledus slīpi, tad tagad ir nākušās klāt vēl divas atrakcijas. Kamēr skaties, lai ar vienu kāju nepiezemētos peļķē, jāuzmana otra, lai tā nesamīdītu pavasara vēstnešus. Kurš gan izdomāja, ka iekāpšana sūdā, ir uz veiksmi. Noteikti tas pats, kurš izdomāja, ka kaijas baltais sveiciens no debesīm uzskatāms par svētību.

Laikam visu mūžu atcerēšus filigrāno kāpienu svētās govs pļekā Indijā. Tak redzēju, kur kāju lieku, bet ne.. šī gluži kā pati prasījās piezemēties un izdzirdēt manu sajūsmas saucienu slāvu mēlē. Nezinu, kur tā mana veiksme, kur tā mana laime, kur tā svētās govs svētība. Nejūtu. Tad nu iedomājos, ka visa problēma noteikti ir manī pašā. Manos mistiskajos priekšstatos par veiksmi un laimi, tāpēc to arī uzskatu ne redzējusi, ne manījusi esam. Kas to lai zina, varbūt šī patiešām jau pie manis bijusi, lai kā man gribētos domā, ka vēl nāk. Tiem lēnajiem solīšiem.

Lai jums veiksmīga nākamā nedēļa un skatieties zem kājām, nesaminiet pavasara vēstnešus :D

Foto: www.buzzfeed.com/chrismenning/shit-talking-in-minneapolis

Published by

Kni

Love yourself more

7 thoughts on “Sūdu būšana”

 1. :D Jā, Latvijā tas ir TIK aktuāli! ;)
  Un nav ne kādas laimes vai svētības no svešiem sūdiem. To izdomājuši neveiksminieki, kas mūždien sūdos ir kāpuši iekšā! ;)

  Turies! :) Vienīgais prieks, kā pavasara vēstneši nesmird pa pus pagastu! :)

 2. pirms tikšanās ar Tevi un vīna baudīšanas es paspēju vienā iekāpt.hehe
  diezgan stulbi stulbi

  bet citiem ar šitām lietām ir tādi atgadījumi, ka var smieties visu vakaru

 3. Brr.. vakar pastaigājoties tieši šis temats mani prātu nodarbināja!
  Kad reiz LV suņu īpašnieki iemācīsies aiz saviem mīluļiem savākt ekskrementus? Laikam tas notiks tikai tad, kad paši iekāps cita suņa atstātajās kūciņās..

 4. Pingback: slaloms |

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.