Super feminin touch

Tā kā no rīta visticamākais neko ierakstīt nesanāks un es meditēšu prom savas bailes un nemieru, jo pēc ilga pārtraukuma man atkal jātuvojas lidostai. Jau nojaušu, ka vēderā būs dīvaina sajūta un sirds cilās džemperi.

Bet par to es domāšu rīt, vai ne?

Kad 3 reizes pārliku modinātāju un jutu, ka plastikošana un žurnāla lasīšana līdz diviem naktī nu demonstrē savas sekas, sapratu, ka diena tomēr nebūs tāda, kādu es to biju iedomājusies un strādāšana šodien nebūs. Nu neko, skries un darīs to, kas jāpadara.

Izdomāju maršrutu un soli pa solim pildīju iecerēto.
Jā, un tad man paslīdēja roka, piezvanīju un pieteicos uz manikīru.

Atzīstos, es neesmu manikīra regulārā apmeklētāja, manā arsenālā nav kaudzēm kosmētikas un visa tā, kas „it kā” pienāktos būt 21.gadsimta sievietei, taču nedomāju, ka tāpēc esmu mazvērtīgāka. Mans radošums tomēr diktē savus noteikumus un plastikai, kā arī krāsām ir tendence nagu laku nolobīt nost „trīs četri”. Taču, tā kā šajās dienās man nekas tāds nav paredzēts, es ļāvos. Ļāvos, lai ap mani knibinās un darbojas.

Vissmieklīgākais sākas pēc tam. Man nav ne jausmas, kā ir citām, bet tajā brīdī, kad nagus klāj tā plānā lakas kārtiņa, lietām sāku pieskarties citādāk. Tāds „super feminin touch”. It kā lietas būtu kļuvušas trauslākas, tās varētu saplīst un klaviatūra vispār būtu no kāda gaisīga materiāla. Loģiski, ka šovakar netiks ne mazgāti trauki, ne šmorēta gaļa un pat ne mazgāta veļa. Svinu lakoto nagu dienu, taču joprojām esmu tā pati mīļā Kni.

Dziesma no maniem arhīviem.
Par mani.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “Super feminin touch”

  1. tincii patīk lakot nagus, vēl vairāk tincii patīk, ka to izdara kāds cits. bet tincii ir neērti pēc tam visam pieiet tik trausli, kā apraksti, un atrunāties, ka neko nevar darīt šitādu sieviešu padarīšanu dēļ, tāpēc tincii bieži sabojā smukos nagus.
    Kni, tā nedari! Nolako nagus un sēdi kā princese! Tā būs būt pareizāk.

  2. Ui, kaa es gribeetu, lai man taa buutu! Man nagu lakošanā nenormāli grūtā sadaļa sākas, kad viss it kaa izdarīts un jāžāvē laka.. :D tad pilniigi noteikti atrodas kaut kas, ko nevar atlikt.. vai arii – kur var baigi labi paknibināties.. Rezultāts – nez vai man kādreiz ir bijuši perfekti nagi kādreiz, jebkad?! :D

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.