Sveikas no gultas

Vienīgais iemesls, kāpēc jau otro reizi pamodos, lai palūkotos, cik ir pulkstens, bija vēlme nenokavēt atvaļinājuma sākumu. Tas ir apmēram tāpat kā nokavēt teātra izrādes sākumu, vai arī kinoteātrī filmas sākumu. Tas ienākšanas brīdis, kad centies klusu, bet pavisam noteikti aizķer kādu krēslu, tumsā nomin zvirbulim kāju un tā klusā parādīšanās izvēršas skaļa. Pasarg’ dies’ nokavēt kādu pasākumu ar iesmiešanas elementiem. Nē, nopietni, iesmies gan par to, kā atnāci un pie reizes izdomās, kāpēc tik vēlu atnāci.

Bet vispār es jokojos.
Nevienu taču neinteresē, vai paspēšu uz atvaļinājuma sākumu, vai, kas būtu pavisam loģiski, nogulēšu tā sākumu, kas būtu vēl loģiskāk, taču cilvēka ķermenis ir radis pie ritma. Labi, nerunāšu vispārināti – mans ķermenis ir radis pie ritma, “ritmiski” pamosties vismaz vienu reizi pirms modinātāja, lai saprastu, ka vēl var gulēt un pēc tam līdz ar modinātāju, lai tā pavisam noteikti būtu skaidrs, ka vairs nedrīkst gulēt, vai arī vismaz apzinātos, ka, ja tiks veiktas manipulācijas ar piecām, desmit, divdesmit minūtēm, tad tālākais solis arī būs jāveic ātrāk.

Taču šorīt visi soļi paliek gultā un vēl paliks kādas stundas, vai vismaz vienu ar pusi, turklāt, lai būtu jautrāk, nomainīju kolēģu zvaniem signālu uz Keidža 4.33.

Lai jums varena šī darba un nedarba nedēļa!
Rīt savukārt centīšos paspēt laikā uz kādu citu notikumu, tikmēr, ja kādam nenesas prāts uz darbiem, iesaku palasīt šos. Tiesa gan, viens gads ir izlaists, bet tas jau arī nevienu, kā tautā saka, nerausta.

Runā viesis: Jubilēuma nedēļa #1

Runā viesis: Jubilēuma nedēļa #2

Runā viesis: Jubilēuma nedēļa #3

Un saldajā ēdienā – Signis, t.i., nē, tas, ko viņš teicis. Runā viesis: Jubilēuma nedēļa #4

Vēsu alu galvu, siltas kājas!

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Sveikas no gultas”

 1. ak, mīļā Kni! lai Tev pasakains atvaļinājums un neaizmirstama rītdiena! un paldies, ka ļāvi izpurināt vecos palagus – joprojām domāju tā pat! mīļoju :*

 2. P.S. ja, kas šo rakstu no gultas – kam atvaļinājums, kam brīvdiena ;) priecīgi!

 3. Si, bet pirms Briseles mēs taču kopā paēdīsim vai vismaz izbrauksim ar velo un pēdīsim?
  Mēnessmeitēn, paldies! Atpūtīšos strādājot. Klau, paciņai vajadzētu būt Tevi sasniegušai.

 4. Es savā atvaļinājumā LV pamodos pēc DE laika, t.i., 6:30 Wie albern ist das denn??? Un tad Tev cilvēkam nenāk vairs miegs, jo saule jau ir uzlēkusi un spīd tieši logā. Tad Tu izej ielās un apjēdz, ka nekur vēl nevari neko apskatīt, jo visi normāli cilvēki savas bodītes ver vaļā tikai 10 vai 11 :)
  Lai Tev jauks un saulains atvaļinājums :)

 5. Paldies, E.
  Līgu, es nesaprotu, par ko tieši Tu brīnies? Tā ir anatomija, organisma ritms. Viņš mostās tad, kad ir pieradināts. Ja es katru rītu ceļos sešos, tad ir pavisam normāli, ka pirmdienā esmu tad jau augšā. Es nez, tie ir nieki. Galvenais, ka pamodies izgulējies un viss.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.