Svētku vakariņās melleņu sorberts

Kā jau vakardien vakarā pačukstēju, tad tieši šodien manai virtuvei aprit gads un pa šo gadu ir tapuši 454 ieraksti (patiesībā mazliet vairāk, jo dažus es tomēr esmu dzēsusi), ir nieka 2 466 komentāri, 115 272 tējotāju un vismaz 2 reizes esmu vēlējusies visu mest pie malas, bet zinu arī to, ka šī virtuve mani izglāba no pašiznīcināšanās, kuru biju diezgan mērķtiecīgi uzsākusi tieši pirms gada ap šo laiku. Ko nu par to.
Ar tiem tējotājiem ir tā – kā nu kurš izvēlas, kāds nāk vairākas reizes dienā, kāds reizi nedēļā, bet kāds vispār tikai paskrējis garām uz vienu vienīgu malku siltā dzēriena. Kas reiz iesākās kā tāds joks, nu ir kļuvis par daļu manas ikdienas.
Paldies, ka piedalāties manā ikdienā!
Tagad gan svētku galdā celšu to, ko Une nosauca par melleņu sorbertu.
Pirmais zilonis dosies uz Kaliforniju, otrais ir Unei, bet komplekts ir Ingai (NoSirds).

Published by

Kni

Love yourself more

21 thoughts on “Svētku vakariņās melleņu sorberts”

 1. Sveicu, sveicu sveicu!!!! Bet nu neticās, ka tas laiks tā skrien!!!! —-<—<@

 2. Abām paldies!
  Vispār jau man liekas, ka pa šo gadu nekas tāds nemaz nav noticis.. Daudz pārmaiņu, tas gan.

 3. Redzot šos brīnumus, spēju vien noelsties- tā krāsa!. Katrs Tavs veikums nebeidz mani pārsteigt. Ak, laimīgās, ziloņu saņēmējas! :)

  1. =) Un es domāju, ar ko man Tevi pārsteigt. Sagaidīšu brīvu brīdi un tad ceru, ka pirksti izdarīs visu paši un Tu nebūsi vīlusies.

 4. :) Paldies Tev, ka man jau gadu (īstenībā nāku mazliet mazāk, bet tas tā) ir iespēja sasildīties pie Tevis.. Tava tēja ir salda, mierinoša, uzmundrinoša un ka zin, kas vēl būs! ;)

 5. Apsveicu, Tevi, Kni ar brīnīšķīgas virtuves/tējnīcas vadīšanu, lai mums ik dienu būtu kur iegriesties un veldzēties :)*

  1. Kaut vai tāpēc vien bija vērts uztaisīt, lai Tevi sastaptu. Patiesībā, ja tā padomā, pateicoties virtuvei tik daudz neparastu cilvēku ienākuši manā dzīvē. Traki feini, ja tā padomā.

   1. Ar mani tāpat! Cilvēki, burvji, kurus droši vien nekādi citādi nesatiktu, caur taustiņu klikšķiem ir ienākuši manā dzīvē. Prieks Tevi saukt pat savējo!

 6. es tad esmu tā, kas ikdienas dzer tēju vairākas reizes, jo citreiz patīk sekot līdzi komentiem un komentu komentiem. :D Bet nu 100nieku es viena pati nesasniedzu. te noteikti ir vēl kāds interesents.

  lai nu kā daudz sveicienu 1gada jubilejā. es gan nepiekrītu, ka nekas daudz jau pa šo laiku nav noticis. palasot tavus arhīvus var diezgan daudz piedzīvojumu atrast. :)

 7. Apsveicu! Arī es esmu starp tiem, kas ienāk patējot vairākreižu dienā… Un tiešām nemaz neticās, ka tikai gadiņš – krājumi, bibliotēka, uzveidotais – visa kā ir gana… katrai dienai, ilgam laikam… Un tik jauki ar kādu tā “kopā” – gan sajūtām apmainīties, gan kādā klusējot ieklausīties, gan paust neviltotu sajūsmu, gan siekaliņu norīt un asariņu noslaucīt, gan filmas skatīties un mūziciņas klausīties… Tā teikt – “būt kopā un viss…” Lai nepietrūkst ideju, lai tēja nekad nebeidzās, lai saudzējošs siltums apkārt…

 8. Kā tas laiks skrien! Atceros, kā saņēmu Tavu pirmo aicinājumu te ciemoties. Un tagad ciemošanās te ir mans ik dienas rituāls. :) Paldies Kni! :)

 9. Priekā! Es esmu nejauša garāmgājēja, kas ik pa brīdim ienāk, lai paskatītos, ko tad Kni sadarījusi… lai arī manas (pār)domas bieži vien ir pretējas, tas neliedz man caur saturīgo un pamatoto (reizēm diezgan kategorisko) viedokli iepazīties un iepazīt… kā arī pastrīdēties. :) Tu esi viena no tiem cilvēkiem, kas māk tā “garšīgi” rakstīt, tā, – ka gribas vēl un vēl… Lai veicas!

  1. Oi =) Gicha. Gicha piešķil uguni un tas ir labi, jo pretējam viedoklim ir jābūt, asumam arī, citādi nav interesanti. Kādam kārtīgam strīdam arī ir jābūt un pieļauju, ka tieši šīs mūsu stīvēšanās dēļ Tu man patīc!

 10. Apsveicu arī es! Es gan Tavā virtuvītē iegriežos tikai kādus pāris mēnešus, bet tas man jau ir kļuvis par ierastu rituālu – apskatīties, kas te jauns :)

  P.S. Un ziloņkomplekts ir burvīgs! Tieši manā stilā! Vispār jau visi Tavi ziloņpuikas un meitenes ir manā stilā, man viņi patīk visi bez izņēmuma, bet šis īpaši sader ar manām šorudens sajūtām :)

  1. Tad man atliek tikai šajā nedēļas nogalē salikt visus punktus un komatus uz “i” un “g”, lai nākamnedēļ varam tikties un varu atdot ziloņmeiteni valkāšanai =)

 11. skatos ar pavērtu muti uz to puķi. vienkārši fantastiska (es jau teicu, ka pēc nodarbības uz taviem darbiem skatīšos ar citu aci – apbrīnoju) :)
  Tas otrais zilonis ir dievīgs!!!!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.