Tam laiks doties.. pat neatvadoties

Esiet taču pamanījuši, ka ripulis spoži gozējas pie debesīm. Vilki, kaukdami pret debesīm, modina mošķus un trakos. Pilnmēness. Tēma atbilstoši tam.

Ar patiesu interesei skatos, cik ilgi kāds google rakstīs maģisko burtu savienojumu “žabo”.
Ik reizi noķiķinu, pastāstu Rudu un tad mēs smejamies kopā. Vēl tagad atceros, kā Din ieteica Rudu man nestāstīt, ka Zvaigzne ABC pat pamanījusies izdot grāmatu par 17 veidiem šī “ģeniālā” aksesuāra, kas piesegs ne tikai zupas traipu, kas pamanījies piezemēties uz blūzītes, bet gan sen jau savalkātajai jakai piešķirs jaunu skatu. Vismaz uz mirkli. Lai nu kā, te būs mana atbilde google meklētājiem.

5 BEZMAKSAS PADOMI, KĀ VALKĀT ŽABO.
1. Kļūst vēss un šo drīz varēs mierīgi izpildīt. Zem mēteļa ar noteikumu, ka mētelis netiks taisīts vaļā;
2. Tumsā zem segas (var uzvilkt lācītim, kas guļ blakus);
3. Zem džempera ar augsto krāgu;
4. Ja negribas vilkt zem kaut kā, var ielikt kabatā, ja no tomēr tā zupa vai negantā mērce izpletīs piena izpletni un nolaidīsies tieši krūšu rajonā;
5. Somā, ieliktu maisiņā lai nesašmucējas, jo Jaungada karnevālam var noderēt. Piebildīšu, ka maisiņš jāņem necaurspīdīgs.

Citiem vārdiem sakot, ļausim šim aksesuāram mirt tā dabīgajā nāvē.
Ir laiks tās elpināšanas iekārtas slēgt laukā un tik uzticamajam lacītim tikt noglabātam.

Foto varendaiļš – karnevāla kostīms.

Published by

Kni

Love yourself more

8 thoughts on “Tam laiks doties.. pat neatvadoties”

 1. vien skāde, ka, pirms tiek pie šiem ieteikumiem, google piedāvā žābo no meistardarbs.lv, aizved uz forumu ar diskusiju par šo brīnumskaisto aksesuāru, ziņo, ka sievišķība t.i. žābo ir modē, saka – tas esot aristokrātiski un stilīgi, un… visbeidzot! piedāvā vairāku veidu piegrieztnes. patiesam žabo reliģijas pārstāvim daudzie dienas laikā sastaptie pretimnākošie žabo vien stiprinās kopības un piederības sajūtu šim klanam.

 2. lieliski uzrakstīji! smiekli nāk bez mitas, smīkņāšu visu dienu un tā vien stiepjas roka pēc žabas, lai domās Tevi pakaitinātu ;)

 3. Es jau domāju, ka esmu vienīgā, kas uzlūkoja šo aksesuāru ar aizdomām :) Labi, ka manu paziņu lokā nav kaislīgas rokdarbnieces (+žabo speciālistes), savādāk man droši vien nāktos apmeklēt savā mūžā pirmo karnevālu :D
  Paldies, Kni, par jauko rakstu. Smieklu deva visai dienai :)

 4. Sasmējos. Vienmēr, kad ieraugu kādu žabo, atceros Vienas citas teikto (Francijā jaunkundze mīt): nesaprotu, ko jums te visas ar žabo. Francijā neviena nevelk.

  Bet vispār ir jautri maģiskajās ceturtdienās uz Kalciemielu aiziet un tur vienmēr ir žabo stends. Kompānija vienmēr iesmej, vai man neniezot nagi špicku pielaist (smejos). Atzīstos – niez!

 5. vispār lai vai cik internetā tos piedāvā, realitātē vismaz es nevienu pašu reizi neesmu redzējusi meiteni ar žabo.. jocīgi. domāju gan, ka špicku nevajag nekur laist – lai pērk un valkā tās, kurām patīk :)

  1. Par to sērkociņu tas ir tāds joks. Nekas vairāk.
   Dīvaini, bet es arī vairs nevienu neesmu manījusi, bet tirgot gan.. tirgo uz nebēdu. Tiesa gan, pirms tam bija karsts un kur tad to tādā karstā laikā likt.
   Lai nu kā, esmu par kaut ko jaunu!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.