tas mirklis

Gājiens pie friziera vienmēr ir mazliet svētki, kaut vai tikai tā mirkļa dēļ, kad tiek mazgāti mati. Apsēdies krēslā, ūdens līst pār matiem, gaisā uzvirmo šampūna smarža un maigām roku kustībām tas tiek iemasēts visā to garumā. Šodien šī procesa sniegtā labsajūta teju vai ieaijāja mani miegā.
Tas nu ir brīdis, kuru gribētos paildzināt, arī tad, ja mati patiesībā no rīta vienreiz jau mazgāti. Tas ir arī tas brīdis, kad viss process beidzies, gribas teikt: atkārtot! Gluži kā koncertā pēc labas dziesmas.

Nezinu, par ko frizieri domā matu mazgāšnas laikā, bet es laikam viņu vietā labāk nedomātu, bet gan pie sevis dungotu līdzi tai mūzikai, kas skan. Un šodien skanēja lieliska mūzika.

Ar labunakti tiem, kas dodas gulēt!
P.S. Pirms mirkļa lasīju tepat kaut kur wordpressā, ka mūsdienās ļaudis nevarot mierīgi nosēdēt friziera krēslā.. Jaunkundz, nomaini frizieri :D Ejot pie savējā, es pat telefonu neņemu līdzi.

Published by

Kni

Love yourself more

5 thoughts on “tas mirklis”

 1. Es, piemēram, pirms matu mazgāšanas pabrīdinu savu frizieri, ka tūlīt murrāšu :) Un viņa neiebilst. Reizēm liekas, ka viņa īpaši ilgi ņemas man pa galvu un es par to esmu tikai pateicīga. Piemurrāju frizētavu, iemurrājos reizēm miegā…
  Un tur man Tev jāpiekrīt – tie ir svētki.
  Meitenes, ejam svinēt!

 2. Man gan tā mazgāšana ne visai. Man ļoti jūtīga galvas āda un vispār nepatīk, ka ņemas ap matiem. BET visā tajā procesā vislabākais ir galarezultāts. Tās pārmaiņas. Mhm.

 3. Mēs ar Tincii laikam esam procesa baudītājas un par rezultātu nav jādomā, jo speciālists ir zināms un uzticības pakāpe pat ļoti augsta. Esmu par lielisku procesu un, ja process ir lielisks, galarezultāts nevar sanākt štruntīgs. Ne tā?

 4. Laikam būšu tā P.S. pieminētā jaunkundze :D Nē, ar frizieri man pašai labas attiecības. Pie galvas mazgāšanas, kā patīkamas procedūras pilnīgi piekrītu =)

 5. :)) “murrāšana” ir pirmais vārds, kas man asocieējas ar frizierapmeklējumu! man pat šķiet, ka viņa uz manas galvas varētu būt izveidojusi jebko! miglaini smaidot tik varu pamāt ar galvu, kad frizierīte noņem pelerīni un spogulī man uzmet jautājošu skatienu – nu kā?
  reiz, kad meistare rāvās pa divām galvām vienlaicīgi, man matus izmazgāja puisis (praktikants vai stažieris – nezinu). tā bija svētlaime! tādu uzmanību un čubināšanos neesmu vairs sastapusi… ā-uuu Matu Mazgāšanas Princi!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.